Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Avatary użytkowników
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
PL_Jarod_
Czy możnaby dodać do Konnekta taką opcję jak to jest w Mirandzie lub Stefanie, iż wstawiamy sobie avatar użytkowinka którego mamy na liście? Na przykład moglibyśmy sobie wybrać czy:
- chcemy sam avatar
- avatar z nazwą
- avatar z nazwą i z protokołem
- itd

Mam nadzieję, że ktoś pozytywnie rozpatrzy moją prośbę.

Pozdrawiam. Jeżeli trzeba, to mogę pokazać screeny o co mnie chodzi, ale myślę iż nie są one potrzebne.
ved
Byla kiedys jakas wtyczka... ale nie pokazuje avatarow na liscie kontaktow ani nigdzie na widoku, wiec...

Pewnie bedzie w 0.7, jesli w ogole;-)
Pryczek
Wtyczka nazywała się Kava albo AvatareK smile.gif Ale dodawane avatary były w ulokowane w "Wiecej".

Pomysł jak najbardziej dobry i oczywiście podpisuje się pod tym tematem smile.gif
2230093
nie wiem jak to jest w mirandzie czy czym tam innym i nie mam zamiaru instalowac aby sie dowiedzieć, więc przepraszam jeśli to co napisze jest nie na miejscu. Chciałbym aby awatar był jak w skypie nie taki my przydzielamy komuś tylko taki jaki dana osoba sobie stworzy ( podejzewam ze bylo by to realizowane tylko konnekt konnekt) albo niech był by wybór (to co my chcemy np dla tych co by nie uzywali pluginu).
pozdro
joshua
podobna opcja znajduje się w "kontaktach" na gMail'u. w ustawieniach konta możemy dodać swojego avatara, i w opcjach danego kontaktu możemy wybrać, czy ma ściągać jego avatara z serwera(niestety działa tylko z gMail'em innej osoby) czy chcemy sami przyporządkować. fajne rozwiązanie - takie coś by się przydało. zwłaszcza gdyby powstał(a wiem,że istnieje) taki serwis który by służył jako stałe miejsce przechowywania avatarów. poczekamy, zobaczymy.
Mucha
Nie widzialem nigdy tej wtyczki...
A gdzie by mialy byc te avatary? W "wiecej"?
Pryczek
Te avatary znajdowały się tu :
.
Wtyczka była niedopracowana i avatar był pod tą kupą tekstu. Widać było może prostokąt 3 na 1 cm xD.
A teraz avatary mają być w zaznaczeniu smile.gif .
Mucha
Jakim zaznaczeniu? Na liscie kontaktow?
ciaastek
Mogło by to być zrobione na tej zasadzie, że właśnie po zaznaczeniu kontaktu pokazywany jest avatar, a reszta wyglada tak jak teraz. Tylko jak anulowac zaznaczenie? Bo jak narazie mi się nie udało ;D
zhvir
aby anulować zaznaczenie klikasz na puste miejsce na liście kontaktów (można kliknąć na nazwie grupy w sprzątaczce)
ciaastek
Niby tak, ale spróbuj sobie zadokować tipa, gdy anulujesz zaznaczenie Twoim sposobem ono jednak jest :]

Tak samo po anulowaniu gdy klikniesz dwa razy na puste pole, bądź na grupe w sprzątaczce to wyświetla się okno rozmowy (bądź domyślna akcja po dwukrotnym kliknięciu na ten kontakt)

Jednak myśle że potencjalni autorzy wtyczki by włączyli opcje tylko przy jedynym widzialnym zaznaczeniu - tym "prawdziwym" :]
PL_Jarod_
QUOTE(2230093 @ 31.08.2006 - 23:21) *
Chciałbym aby awatar był jak w skypie nie taki my przydzielamy komuś tylko taki jaki dana osoba sobie stworzy ( podejzewam ze bylo by to realizowane tylko konnekt konnekt) albo niech był by wybór (to co my chcemy np dla tych co by nie uzywali pluginu).

To też jest dobre wyjście. Mnie chodziło dokładnie o coś takiego:



Da się zrobić?
Aule
Nie, nie da, przecież tyle razy o tym było... Zamykam temat, bo gdybać to sobie można w nieskończoność, a i tak nikt się teraz tym nie zajmie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.