Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z konnektem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
BZZ1986
no wiec tak:
moje polaczenie dziala, nie mam firewalla, jedyny antyvirus jakiego posiadam to NOD, widze jak ludzie pisza do mnie wiadomosci na tlen'ie i gg, ale sam nie moge odpisac..... nie robilem z konnektem nic co mogloby to powodowac.. jeszcze godzine temu na tych samych wtyczkach i ustawieniach wszystko dzialalo dobrze, reinstal konnekta nie pomaga. pomocy !?
Killer
A nie dostałeś przypadkiem bana w sieci GG ?
Pamiętaj, że takie objawy występtują przy tym, jak Ci czasowo blokują konto.

Co to Tlena, pomysłu nie mam.
BZZ1986
no dobra przez normalne gg tez rozmawiac nie moge, pewnie dostalem bana ? jaki moglby byc powod bana ? i jak poprosic o jego zdjecie? tlen dalej nie dziala.. przez normalnego tlen'a laczy normalnie i da sie rozmawiac.
Killer
Bana dostaje się za przesyłanie zbyt dużych wagowo obrazków, oraz bodajże za przesyłanie linków do nieznajomych osób. Ten ban jest czasowy, za kilka godzin automatycznie zostanie Ci on ściągnięty.

Zobacz, czy w konfiguracji tlena masz dobrze podany login (np. bez @tlen.pl)
Konnekta tak naprawdę używam od paru dni, więc sam się go ciąle ucze, ale nie ma to jak nauka na własnych błędach. smile.gif
BZZ1986
jak dodam po nicku '@tlen.pl' to sie w ogole nie laczy .... a co do gg nie wysylalem linkow do nieznajomych i nie wysylam obrazkow przez gg.... sprawdze za jakis czas i zobacze czy dziala....
BZZ1986
nadal nic, na dodatek teraz mi wywala konnekta raz na jakis czas.... czy ktos mi moze pomoc ?
BZZ1986
...i tlen, i gg zaczely dzialac same z siebie... poza tym juz mi nie wywala konnekta..... moge zrozumiec ze mialem bana na gg ale nie rozumiem czemu tlen nie dzialal... poza tym jesli mialem bana na gg to nie wiem za co. mozecie wywalic ten temat jesli chcecie... dzieki Killer ; )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.