Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadu się nie łączy...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
tomaszmarek
Witam, od wczorańszej awari całej sieci Gadu-Gadu nie moge poprze konnekt i inne programy łączonce się z serwerami Gadu podłaczyć do swojego numeru. Wszystkim innym już dziła Gadu normalnie (np. mojemu bratu, więc to nie probrlam z łączem), a mi nadal nie... pisze że nie może się podłączyć... a Wczoraj zamiast wyskoczyc ze nie moze naziwazać podłaczeniu wyskoczyło mi że podane hasło jestn ieprawidłowe... a ja przciez tlyko wylaczylem kompa na 1h nic nie robiąc... co się stało? Nie chcę stracić mojego fajnego numerku... mellow.gif... Bardo prosze o pomoc!

Przepraszam za tak chaotycznie napisany temat, ale nie moge wejść na gadu od kilku dobrych godzin. Choć próbuje przez Gadu, konnekt i inne takie tam :/
tomaszmarek
Zrobiłem przez program gadu-gadu nowy numer tylko przy zakładaniu konta odznaczyłem opcje "Używaj połączeń bezpośrednich (peer to peer)", i normalnie go utworzyło i bez problemowo się łączy z serwerami gadu... ale co jest z moim numerkiem? sad.gif
ze0x
Z tego co tutaj napisałeś wynika, że ktoś Ci poprostu musiał nr ukraść :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.