Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: uruchamianie!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
winet
Witam. Mam problem. Dokładniej dzisiaj rano chcialem włączyć konnekta wpisalem hasło, enter i czekam; ale jakoś doczekać się nie mogę. Niby konnekt się włącza, ale jednak nie. "Wyłaczyć" go idzie jedynie za pomocą klawiszy Alt+Ctrl+Del i następnie zakończ zadanie. Czy ktoś mógł by mi pomóc?

Pozdrawiam
nitz
hmm sprubój poprostu kliknąć raz jeszcze na skrót K, tez mi sie tak czasami wiesza
dulek000
Logi, logi, logi.
Mucha
Za duzo wtyczek moim zdaniem...
winet
1) kiedy ponownie chce wlączyć konnekta to:
- jeśli go prędzej go nie wyłączyłem (Alt+Ctrl+Del) to pojawia się następujący komunikat:
"Konnekt jest już włączony na tym profilu i nie udało się go przywrócić"
2) wtyczek nie mam prawie żadnych
3) czy chodzi o to??:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (konnekt_live_06_09_01.log)

Pozdrawiam smile.gif
winet
No pomoże mi ktoś??!!
mad.gif mad.gif mad.gif
Keleos
Ja mam podobny problem, tj. włączam Konnekta, ikonka w trayu się pojawia, konnekt sie włącza.. łączy z siecią GG....łączy...łączy... nie można konnekta zamknać inaczej niż z menadżera zadań, no więc tak robię, i na nowo odpalam konnekta i wtedy działa.. mam tak jakieś 5 razy w tygodniu, ale tylko 1 raz dziennie, za 1szym razem przy odpalaniu ( tj. jak rano komp się włącza, to do nocy nie gaśnie : P )

heh.. za dużo wtyczek..i to ma być przyczyna problemu ? czyli rada taka : nie instaluj za wiele wtyczek, robimy je, tylko tak żeby sie pochwalić że są, nie po to żeby ktoś używał... ?(btw., jest gdziej jakiś pełny spis wtyczek, do pobrania, kompletne zestawy aktualizowane, stare niedziałające usuwane.. ? Tylo nie mówcie że z centralek..bo mam na kompie prawie wszystkie wtyki zainstalowane, a centralki chcą bym instalował jeszcze raz..i jeszcze.. i tak do znudzienia.. : / A ze stronek, to na jednej stronce są takie, na innej inne.. a nie ma zbiorczej : / )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.