Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: gg3d.com & Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Olórin
http://gg3d.com/index.php?s=&mod=catalog&cid=17

Moim zdaniem zamiast tworzyć osobną kategorie gosciu powinien dać link do naszego katalogu !!!!!!!
UNK
QUOTE(Olórin)
Moim zdaniem zamiast tworzyć osobną kategorie gosciu powinien dać link do naszego katalogu !!!!!!!


Masz calkowita racje, tymbardziej ze narzekaja na obicazenie servera scaigniem plikow wink.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
http://gg3d.com/index.php?s=&mod=catalog&cid=17

Moim zdaniem zamiast tworzyć osobną kategorie gosciu powinien dać link do naszego katalogu !!!!!!!


na dodatek: jeżeli hao zależy na rozpropagowaniu K. na całym świecie (tzw world domination smile.gif ) to ktoś powinien zostać oddelegowany do szerzenia propagandy smile.gif) na stronach gg3d.com

z powyższymi Waszymi sugestiami zgadzam się smile.gif
Olórin
QUOTE(na gg3d.com)
Redaktorów
Chcąc stworzyć największą platformę informacyjną dotyczącą komunikatorów internetowych poszukujemy osób posiadających odpowiednią wiedzę oraz chęć współredagowania serwisu. Dotyczy to również działów, których nie ma jeszcze na gg3d.com i chodzi głównie o komunikatory inne niż Gadu-Gadu...
Oczywiście wszyscy użytkownicy mogą dodawać do serwisu artykuły / pliki dzięki opcjom po lewej.
Każdy redaktor otrzyma skrzynke email w domenie @gg3d.com pozbawioną limitów z ochroną antywirusową, którą bez przeszkód będzie mógł używać do celów prywatnych.
Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że możesz podołać zadaniu napisz.

Jest jakiś chętny na bycie redaktorem w sprawach konnekta na gg3d.com?

przy wprowadzeniu jabber'a hao musi pomyśleć o możliwości zmiany języka smile.gif
werw0e
QUOTE(Olórin)
Jest jakiś chętny na bycie redaktorem w sprawach konnekta na gg3d.com?

hmmm może wszyscy użytkownicy konnekta :)
QUOTE(Olórin)
przy wprowadzeniu jabber'a hao musi pomyśleć o możliwości zmiany języka :)

popieram ale to w dalszej wersji :P
Olórin
QUOTE
- Pełna obsługa sieci GaduGadu™ (z wyjątkiem konferencji i obsługi emotikon). Razem z wbudowanym wykrywaniem aktywności kontaktów ukrytych i zabezpieczeniem anty-spamowym.

od kiedy emotkikonki są obsługiwane przez sieć?? ja myślałem że przez klienta smile.gif)
Olórin
Przemyślałem sobie to troszke i stwierdziłem że najlepiej będzie gdy:
:arrow: każdy będzie pisał art'a o swoim skrypcie, wtyczce....jak ludzie będą w newsach widzieć co chwilę Konnnekt i Konnekt to w końcu go przetestują(a o to nam przecież chodzi smile.gif
:arrow: udzielać się na tamtym forum(w sensie pisania o konnekcie :]])
:arrow: może sygnaturka z linkiem do www.konnekt.info smile.gif

ps. Każdy może przyczynić się do sukcesu konnekt'a :]]]]
mysior
QUOTE(Olórin)
Przemyślałem sobie to troszke i stwierdziłem że najlepiej będzie gdy:
:arrow: każdy będzie pisał art'a o swoim skrypcie, wtyczce....jak ludzie będą w newsach widzieć co chwilę Konnnekt i Konnekt to w końcu go przetestują(a o to nam przecież chodzi smile.gif
:arrow: udzielać się na tamtym forum(w sensie pisania o konnekcie :]])
:arrow: może sygnaturka z linkiem do www.konnekt.info smile.gif

ps. Każdy może przyczynić się do sukcesu konnekt'a :]]]]


krótki komentarz:

Rodacy do BOJU!! smile.gif
hiehiehie

a tak bardziej na poważnie: to masz rację Olórin
Olórin
KTO WRZUCAŁ SKRYPT JABBER DO KATALOGU NA GG3D.COM????
ja jestem jego autorem a nie hao tongue.gif

to samo w sprawie skryptu idea(no tu można mieć wątpliwości, może być Hao&Olórin tongue.gif)
mysior
QUOTE(Olórin)
KTO WRZUCAŁ SKRYPT JABBER DO KATALOGU NA GG3D.COM????
ja jestem jego autorem a nie hao tongue.gif

to samo w sprawie skryptu idea(no tu można mieć wątpliwości, może być Hao&Olórin tongue.gif)


ja niewinny....
Olórin
Zgłośiłem się na redaktora działu konnekt(i już nim jestem)
Wgrywajcie swoje skrypty i arty, najlepiej po tym napisać mi na gg żebym je zaakceptował smile.gif
Olórin
Jak będziecie wrzucać pliki na gg3d.com to najlepiej(jeżeli możecie) wrzucić je na ftp i zaznaczyć opcję podlinkuj bezpośrednio!!
Xilon
QUOTE(UNK)
QUOTE(Olórin)
Moim zdaniem zamiast tworzyć osobną kategorie gosciu powinien dać link do naszego katalogu !!!!!!!


Masz calkowita racje, tymbardziej ze narzekaja na obicazenie servera scaigniem plikow wink.gif


Moze poniewarz katalog Konnekt nie jest pelen? przegladalem go juz chyba 30 razy i nie moge nadal znalesc GGimage :], moze przez to ze to nei jest officjalna wtyczka? niewiem no ale w kazdym razie nie ma tego tam tongue.gif a jednak na www.gg3d.com jest :]
MiLKA
Wtyczka GGimage jest narazie w fazie beta testow i dostepna jest na centralce beta Konnekta.
Olórin
W katalogu wtyczki nie ma bo jest na centralce beta smile.gif Tak sądze biggrin.gif

ps. jak pisałem posta, to posta milki jeszcze nie było
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.