Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: komunikator korporacyjny
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
katan
Czesc,

Wlasnie u siebie w firmie wdrozylem Novell ZENworks, ktory skutecznie ukrocil uzywanie gg przez uzytkownikow. Latwo sie mozna domyslec ze po paru godzinach zaczelo sie narzekanie ze nie mozna sie skontaktowac z osobami pracujacymi wewnatr firmy szybko i bez uzywania tel.. itd.. smile.gif powiedzialem im ze sprawdze mozliwosci stworzenia komunikatora wewnatrz naszej firmy.

Przetestowalem kLAN ale on kulawo dziala, nie pokazuje statusow (a to jest wlasnie najpotrzebniejsze im), nie pokazuje ze doszly wiadomosci i jakis taki nieprzyjazny jest.

Czy znacie jakis komunikator lub najchetniej wtyczke do konnekta ktora moglaby mi pomoc? Moze jakis dziki tajlandzki odpowiednik GG? smile.gif

pozdrawiam
katan
zhvir
a może jabber przez K? juz kiedys był na forum temat o wykorzystaniu Konnekta w firmie

edit: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...8&hl=firmie
katan
Nie cytować ostatniego posta

Dzieki za linke, przed wnikaniem w jabbera zadam podstawowe pytanie na temat jego funkcjonalnosci. Moge postawic wewnetrznie jego serwer? Chce zapobiec wychodzeniu wiadomosci na zewnatrz firmy.


pzdr
Akira
Możesz łatwo postawić serwer prywatny i tylko osoby z tego serwera będą mogly się komunikować.
katan
Nie cytować ostatniego posta
Dziekuje, rozpoczynam wnikanie smile.gif

Pozdrawiam

Nauczyć się korzystania z edycji.
Edit1:
Szybko poszlo, serwer juz stoi, ale mam problem z autentykacja.
Tzn moge sobie zalozyc konto i z niego korzystac, ale po restarcie serwera nie moge sie ponownie zalogowac na zalozone poprzednio konto.
Mam komunikat w debuggerze error code='401'

Pomocy?
skolima
A jaki serwer? Najlatwieszy w obsludze jest Wildfire...
wasiu
Ja uzywam do komuniakcji w sieci, LANChat'a Pro v2.20a;], ma statusy, autoawaye, prywatne wiadomosci itp. Jest to mały programik, ale jakże wspaniały:D. I można podsłuchiwac osoby bedące na lanczacie z pomocą programu LCCS;P
katan
QUOTE(skolima @ 1.09.2006 - 17:13) *

A jaki serwer? Najlatwieszy w obsludze jest Wildfire...

Ugh, zapomnialem dodac ze stoi na windzie.
Wlasnie instaluje sobie w VMwarze Suse, z tego co widze na stronie jabberorg.pl (chyba wink.gif ) pod linuxem jest ten serwer bardziej konfigurowalny.

Edit-> bledy pochodza z JabberD
Teraz stawiam Tego WildFire na Suse

pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.