Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logowanie wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
UNK
Jesli ktos kiedys korzystal z pgg i uzywal wtyczki "Message Logger" to wie do czego bedzie sluzyla ta.
Loguje wiadomosci do pliku *.TXT z mozliwosica ustawienia czy plik ma miec nazwe: nr kontaktu, nazwe kontaktu, czy nr i nazwe "nr (nazwa).txt".
Narazie nie znajduje sie w katalogu ale jest dostepna pod...

...Mirror 1
...Mirror 2

smile.gif

U mnie (jak narazie) nie powoduje zadnych bledow smile.gifbiggrin.gif

P.S. podziekowania dla Olórin'a za pomoc w napisaniu skryptu wink.gif
mysior
QUOTE(UNK)
Jesli ktos kiedys korzystal z pgg i uzywal wtyczki \"Message Logger\" to wie do czego bedzie sluzyla ta.
Loguje wiadomosci do pliku *.TXT z mozliwosica ustawienia czy plik ma miec nazwe: nr kontaktu, nazwe kontaktu, czy nr i nazwe \"nr (nazwa).txt\".
Narazie nie znajduje sie w katalogu ale jest dostepna pod...

Zrobilem blad zaraz bedzie mozna sciagnac

smile.gif

U mnie (jak narazie) nie powoduje zadnych bledow smile.gifbiggrin.gif


Panowie zasysać i testować smile.gif
u mnie (póki co) zero błędów i wysypów...
wniosek: jest ok
Olórin
dwa szczegóły:
jest(linijka 65)
CODE

plik:write("* " .. xywa .. os.date("%H:%M:%S") .. "\n")

powinno być
CODE

plik:write("* " .. xywa .." " .. os.date("%H:%M:%S") .. "\n")


i w linijce 28 przy komentarzu powinny być dwie kreski a nie jedna, bo inaczej wyrzuci błąd sad.gif

Pozatym skrypt jest super smile.gif

ps.nie będe z niego raczej korzystał bo wystarcza mi historia konnekta tongue.gif[/code]
UNK
QUOTE(Olórin)
dwa szczegóły:
jest(linijka 65)
CODE

plik:write("* " .. xywa .. os.date("%H:%M:%S") .. "\n")

powinno być
CODE

plik:write("* " .. xywa .." " .. os.date("%H:%M:%S") .. "\n")


i w linijce 28 przy komentarzu powinny być dwie kreski a nie jedna, bo inaczej wyrzuci błąd sad.gif


Dzieki za uwage poprawilem mozna sicagac tak jak na gorze z linkow wink.gif
UNK
Wyszla druga versja (0.2) ktora rozni sie tym, ze z pod menu K.Bot w oknie K oraz w oknie rozmo mozna otworzyc plik z rozmowami.
(w oknie K: PPM>>K.Bot>>Pokaz logi osoby oraz w oknie rozmow:ikonka K.Bot'a>>Pokaz logi rozmow)
Maly BUG ktory powoduje niepokazywanie sie ze rozmow z dana osoba nie ma (po kliknieciu nic sie nie dzieje)

...Mirror 1
...Mirror 2
Olórin
domyslmą ksywą powinno być "JA" albo pobieraj ją z konnekta(przykład znajdziesz w mail.lua)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.