Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosze o pomoc !!!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
sarinnn
Jak niektorzy z was wiedza mam a raczej mialem wlasna kafejke internetowa... Dzis, doslownie kilkadziesiat minut temu mialem kontrole.... Zabrali mi wszystkie kompy sad.gif Znalezli 3 kopie Offica i Corela 9.....

Prosze wszystkich o pomoc i opinie co do tej sprawy... Co moge zrobic ??? Czy i jak moge uniknac lub zniejszyc rozmiary kary itp...

Bardzo Prosze o POMOC !!!

Z powazaniem:
Łukasz [Sarinnn] Pikuła
case
QUOTE(sarinnn)
[...]Bardzo Prosze o POMOC !!!

ja niestety pierwszy raz sie stykam z podobnym problemem. sad.gif
nie bardzo wiem jak pomoc...
Olórin
ja również niezabardzo wiem jak ci pomóc ale myślę że najważniejsze będzie to żebyś się nie załamywał i nie poddawał!

zamiast robić "naloty" powinni obniżyć ceny programów, microsoft ma specjalną licencję(MOLP? czy jakos tak) dla szkół i muzeów gdzie programy są za "grosze" w porównaniu z normalnymi cenami
shw
nie znam sie na prawie (chociaz mam 2 znajomych prawnikow smile.gif)
ale pomyslmy.
ok - mozesz sie wymigac tylko lgajac.
a wiec tak - musisz znalezc osoby, ktore maja office'a i corela 9
majac oryginalne programy, zgodnie z prawem, mozesz zrobic ich kopie zapasowe. musisz sprawdzic, ze prawo jest tylko do jednej, czy do wielu kopii. jezeli do wielu - nie ma wiekszego problemu - jezeli do jednej, to po prostu 'zapomiales' gdzie polozyles poprednia plytke i zrobiles nowa kopie, a ostatnio robiles pozadki i sie wszystko poznajdywalo.
ok - co dalej. jezeli sa na kompach zainstalowane, to wyraz skruche, ze nie zabezpieczyles komputerow przed instalacja oprogramowania i pewnie ktorys z klientow musial to zrobic (swietnie, jezeli kafejka ma tzw. 'nocki' - wtedy przeciez nie mozesz kontrolowac co robi klient - nie ma cie w kafejce!)
mozesz liczyc na niewiedze ludzi i mowic im naciagane fakty.
nie wiem co ci jeszcze poradzic.
hmm - nie to, zebym popieral piractwo czy cos. pomagal przestepcy - po prostu mysle, ze tak bym robil, gdybym byl na twoim miejscu chcac sie uratowac za wszelka cene...
jezeli na cos wpadne to dam znac - powodzenia w walce z systemem :wink:
case
QUOTE(shw)
nie znam sie na prawie (chociaz mam 2 znajomych prawnikow smile.gif) ale pomyslmy.
ok - mozesz sie wymigac tylko lgajac[...]

moze dogadajcie sie prywatnie, bo jeszcze jakas wredna ciota to przeczyta i przypal bedzie wiekszy niz jest wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.