Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spamator
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
jacekm
Opis:
CODE
========================================================================
    DYNAMIC LINK LIBRARY : Spamator 0.0.0.1 Project Overview
========================================================================
Opis:
Spamator to moja pierwsza wtyczka do Konnekta. Nie ma zbyt dużego zastosowania.
Służy do spamowania ludziom których nie lubisz.

W ustawieniach Spamatora podajech listę wrzutów. Nowa linijka to nowy wrzut.

W pop-menu przy kontakcie z GG jest dodaktowa opcja Spamuj! , która wysyła losowy wrzut do adresata


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Fajne:
Jeżeli chcesz na prawdę dobrze się zabawić to wypakuj z pliku wrzuty.zip plik wrzuty.txt
i wklej jego zawartość w ustawieniach Spamatora. Wtedy twoje wrzuty będą naprawdę moce.
!Uwaga treść jest wysoce wylgarna! To część bazy Bluzgatora.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Autor: jacekm <4nic8@wp.pl>

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
DISCLAIMER:
    Nie ponoszę żadnej odpowidzialności za to kogo, kiedy i jak bardzo obrazisz.
Pamiętaj używasz wtyczki na właną odpowiedzialność, więc uważaj co robisz.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Historia zmian:
    - 0.0.0.2 : wysyłanie do wszystkich sieci
    - 0.0.0.1 : pierwsza wersja
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

To moja pierwsza wtyczka, ponadto napisałem ją w vs 2005 więc dajcie znać czy w ogóle działa wink.gif

-miłej zabawy

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spamator_0_0_0_2.zip)
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spamator_0_0_0_1.zip)

~jacekm cool.gif
jiobel.
Czemu umożliwia tylko to w sieci GG?
Lwiczek
Ekhm... wtyczka chyba działa... K nie wykopyrtnela... Niemniej funkcjonalności nie widze większej wink.gif

Już lepiej byłoby spróbować przerobić toto na wtyczkę do masowego wysyłania wiadomości do zaznaczonych kontaktów [tak, wiem - jest opcja w kDodatki ale srednio latwa w uzyciu ;P]. Dodatkowo, czemu toto dziala tylko na GG?
jacekm
QUOTE(jiobel. @ 4.09.2006 - 00:02) *

Czemu umożliwia tylko to w sieci GG?

w następnej wersji będzie wysyłać do wszystkich sieci.

W ogóle czekam na propozycje rozwoju tej wtyczki. Np. auto odpowiadanie, jakieś algorytmy spamowania.

btw. byliście kiedyś zmęczeni odpowiadaniem typu "aha", "mhm", "ok", "rzeczywiście", "masz rację", "ciekawa historia", ... ta wtyczka może być na to lekarstwem wink.gif

~jacekm wink.gif
Lwiczek
QUOTE
W ogóle czekam na propozycje rozwoju tej wtyczki. Np. auto odpowiadanie, jakieś algorytmy spamowania.


Juz podalem ]:->

QUOTE
btw. byliście kiedyś zmęczeni odpowiadaniem typu "aha", "mhm", "ok", "rzeczywiście", "masz rację", "ciekawa historia", ... ta wtyczka może być na to lekarstwem


Nawet bardzo... sczegolnie wkurza "hihihi" wink.gif Tyle, ze czasami sam tak odpowiadam... taka specyfika wink.gif
beosia
Dla mnie taka wtyczka jest zbędna... szkoda, że swoich umiejętności nie wykorzystujesz w innym bardziej konkretnym kierunku...

Bluzganie innym i rozsyłanie spamu jest dziecinadą.

A z osobami, których nie lubię po prostu nie rozmawiam...

ale są różne upodobania ;>

jacekm
ok, teraz wysyłanie powinno działać we wszystkich sieciach.

Opcja która generowałaby ogpowiedzi typu "aha", "mhm", ... co kilkanaście sekund mogłaby uspokoić jakiegoś nudnego rozmówcę w tym że go 'słuchamy'

QUOTE(beosia @ 4.09.2006 - 00:22) *

Dla mnie taka wtyczka jest zbędna... szkoda, że swoich umiejętności nie wykorzystujesz w innym bardziej konkretnym kierunku...

Chętnie bym zrobił coś bardziej kreatywnego, ale to było coś co mogłem szybko zrobić dla testu. Czekam na propozycje na jakąś przydatną wtyczkę
Mucha
W zupelnosci zgadzam sie z beosia, po co rozsylac spam komus z kim nie chcemy rozmawiac?? Zajrzalbys lepiej na liste propozycji, jest wiele potrzebniejszych rzeczy do zrobienia, no chyba ze to w celu podszkolenia umiejetnosci i pocwiczenia programowania.
dulek000
Co nie znaczy, że wtyczka nie ma potencjału - można by rozwinąć ją do formy mini-bota. smile.gif
Mateu5z
Moim zdaniem takich wtyczek nigdy nie powinno być, ale w ostateczności można zablokować użytkownika ze spamatorem :] Mam nadzieję że wtyczka rozwinie się w stronę bardziej pożytecznych celów.

QUOTE
!Uwaga treść jest wysoce wylgarna!
Rzeczywiście, rozwaliło mnie "masz wielkiego pryszcza na brodzie" xD
inzaghi89
Tak ze znajomymi bawiłem się tą wtyczką i niektóre teksty w tym są zarąbiste biggrin.gif. Przydała by się możliwośc klikania na "Spamuj!" w oknie rozmowy, a nie po wcześniejszym kliknięciu PPM -> Spamuj!, chociaż jakby sie głębiej zastanowić to to raczej nie ma sensu, bo nie bluzga się na codzień ludzi...

Przedmówca (dulek000) świetny pomysł podsunął smile.gif popieram. I może zrobić coś co reagowałoby na te ciulowe łańcuszki? Że za łańcuszek jakiś odpowiada jakimś tekstem...

Mateu5z -> może i nie powinny powstać, ale jeśli jesteś na kogoś wkurzony, to ja np wolę kliknąć na spamuj niż pisać bluzgi jakieś.
zhvir
jeżeli nie chcesz za dużo klikać to podepnij sobie skrót klawiaturowy pod tę funkcje za pomocą wtyczki k.Lawa
Mateu5z
Wszystkie możliwe kombinacje klawiszy w kLawie już obstawione :D
inzaghi89
Owszem, wiem że można k.Lawa, ale może udałoby się jakoś inaczej to rozwiązać smile.gif, nie jestem zwolennikiem skrótów klawiszowych bo je poprostu zapominam - wyjątkiem skróty z opery wink.gif.
Andrzej1307
nie wiem czy bedzie jakis wiekszy pozytek z tej wtyczki wink.gif przyczyni to sie do powstania srodowiska spamerow...

rozwalil mnie ten tekst:

QUOTE
masz pryszcza na zębie
laugh.gif
jacekm
QUOTE(dulek000 @ 4.09.2006 - 08:29) *

Co nie znaczy, że wtyczka nie ma potencjału - można by rozwinąć ją do formy mini-bota. smile.gif

taki też mam plan. Widzę 2 zastosowania:
- udawanie że się kogoś słucha - odpisywanie typy "aha", "mhm"
- udawanie bycia przy komputerze (a może nas nawet nie być w domu wink.gif )
inzaghi89
QUOTE
taki też mam plan. Widzę 2 zastosowania:- udawanie że się kogoś słucha - odpisywanie typy "aha", "mhm"- udawanie bycia przy komputerze (a może nas nawet nie być w domu )


Wyśmienicie się zapowiada smile.gif zobaczymy, co Ci z tego wyjdzie smile.gif. Życzę powodzenia, bo z tego co pamiętam, to dawny bot do konnekta był lekkim niewypałem, a fajnei byłoby się pobawić czymś takim smile.gif.
Andrzej1307
wlasnie, moglbys rozbudowac cala ta wtyczke do poziomu mini-bota wink.gif czyli autoresponder itp smile.gif good idea
2230093
ogolnie to widzialem kiedys programik Bluzgator tam tez jest sporo obrazliwych tektow jak by ktos chciał. pozatym program pozwala wybrac plec oraz czy bluzgamy grupe.
http://free.of.pl/b/bluzgator/download.html
Akira
QUOTE(jacekm)

Fajne:
Jeżeli chcesz na prawdę dobrze się zabawić to wypakuj z pliku wrzuty.zip plik wrzuty.txt
i wklej jego zawartość w ustawieniach Spamatora. Wtedy twoje wrzuty będą naprawdę moce.
!Uwaga treść jest wysoce wylgarna! To część bazy Bluzgatora.

A o czym on pisze;)
Mod RzEW
Heh, ja kiedyś myślałem nad napisaniem wtyki kWnerwiacz wink.gif Zadanie było proste: wnerwić zaznaczony kontakt wink.gif
Mam nadzieję że Spamator mi to ułatwi biggrin.gif
2230093
QUOTE(Akira @ 4.09.2006 - 21:26) *

A o czym on pisze;)


ech tak to jest jak sie czytac nie potrafi. moja wina :/
joshua
jakiś czas temu zastanawiałem sie nad wtyczką, która potrafiła by połączyć dwie różne rozmowy. np. w dane chwili rozmawiam z nudnym rozmówcą - nazwijmy go "A", po chwili drugi nudny rozmówca "B" się dołącza i także mnie nudzi. a gdyby tak przekierować jego rozmowy w czasie rzeczywistym do rozmówcy A? - to było by coś. chociaż rozmowa skończyła by się na pytaniu "od kiedy mówisz do swojej dziewczyny Asiu, przecież ma na imię Justyna!?". ale wstępnie pomysł niezły wink.gif
saCOOL
CODE
Jesteś najcudowniejszym bitem, w naszej terabajtowej rzeczywistości
Jesteś najwspanialszą istotą we wszechświecie
Rozmawia się z Tobą tak lekko <buja w obłokach>, niczym z motylem szybującym pośród kwiatów
Idealny z Ciebie kompan do rozmowy
Znaczysz dla mnie więcej, niż przypuszczasz
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

wstawcie sobie to do pliku tekstowego tongue.gif zmieńcie pierwszego posta (wywalić trzeba zachęcanie do obraźliwego bluzgania - żałosne zastosowanie), oraz ogłosić pozytywne zastosowania.

Ja sobie właduje coś w stylu:

CODE
Kocham Cię <serce>
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Uwielbiam Cię :*
Jesteś dla mnie absolutnie Wszystkim <serce> :*

I mam jak znalazł smile.gif wtyczka genialna w prostocie, cudowna w zastosowaniu.
jiobel.
I tym optymistycznym akcentem kończymy te blablabla_dywagacje nad moralnym or niemoralnym wykorzystaniem wtyczki.
saCOOL
Wtyczka w obecnej formnie nie powinna istnieć na forum.

Po co to namawianie do bluzgów? Zarówno z samej wtyczki jak i z pliku readme, powinny wylecieć te przyziemne teksty.

Moje sugestie co do wtyczki:
- Przydała by się (właściwie to niezbędne to jest) możliwość określenia, czy nick osoby, powinien być dodawany do wiadomości wysyłanej przez plugin.
- Można by przystosować plugin, do współpracy z botem snikers biggrin.gif byłoby ciekawie..
mac307
nie rozumiem po co ta dyskujsa... przeciez nawet jeśłi nie byłoby napisu że wtyczka służy do spoamownia to każdy i tak sie kapnie że można jej w ten sposób używać... IMO - nie ma co strzępić języka...
saCOOL
- Przydała by się (właściwie to niezbędne to jest) możliwość określenia, czy nick osoby, powinien być dodawany do wiadomości wysyłanej przez plugin.
- Można by przystosować plugin, do współpracy z botem snikers byłoby ciekawie..

+

- Przycisk w oknie rozmowy (żeby nie trzeba było na liście kontaktów i PPM)
- Brak wyświetlania tego okienka parszywego, oznajmiającego, że wysłaliśmy jakąś wiadomość a zamiast tego, po prostu normalna wiadomość w oknie rozmowy.
- Możliwość podzielenia sobie wpisów na kategorie, tak, aby móc dynamicznie określać sobie, z którego zasobu wpisów wysyłać wiadomość (np.: ktoś przeklina, więc mu ustawiamy wpis Nie Przeklinaj i przyciskiem w oknie rozmowy go zajeżdżamy - pomysł wzięty z innego tematu; inna osoba jest bliska naszemu sercu, więc dla niej ustawiamy osobny zasób wpisów do wysyłania biggrin.gif itd.)
smash
QUOTE(saCOOL @ 15.09.2006 - 10:14) *

- Można by przystosować plugin, do współpracy z botem snikers biggrin.gif byłoby ciekawie..


to byloby swietne rozwiazanie... ile by na tym zyskal konnek jako 2 komunikator wspopracujacy z tym wspanialym botem
martinii
Witam,

Przesiadlem sie dzis z AQQ na Konnekta (chyba dobry ruch...) i brakuje mi czegos a'la Responder w AQQ. Tak to tam wyglada:



Fajna to wtyka, bo blokuje (z rozna skutecznoscia) niechciane lancuszki, reklamy, natretnych ludzi itp. Ponadto mozna dawac czasowego bana komus itp.

Moze powyzsze screeny pomoga autorowi zrobic cos podobnego?

Pozdrawiam
ved
Juz jest --ustawienia--wiadomosci-->spoza listy
Sija
i kAway2 wink.gif
LiTE
koreKtor chyba tez jest, czy jak ta wtyczka ma ;p
zimaq
olewKa... Cenzura... eh ;]

A dla hardkorowych graczy - kBot happy.gif
@ndy
@zimaq szkoda że ani cenzura ani korektor ani nawet kBot nie działają poprawnie...
martinii
Witam,

Dzis pobawilem sie opcja Wiadomosci->Spoza listy i u mnie jakos kulawo to dziala... Tak wygladaja ustawienia:



Pisalem do samego siebie z nowo zalozonego numeru gg z oryginalnego klienka gg. Nie dostawalem zadnej wiadomosci z prosba o podanie hasla (bo powinienem dostac to: "Nie mam Ciebie na liscie kontaktow. Aby moc ze mna porozmawiac wpisz haslo: nospam"). Dopiero gdy wylaczylem i ponownie wlaczylem Konnekta w oknie gg pokazalo sie to co powinno. Jednak gdy znow napisalem cos do siebie znow nie zwrocilo prosby o podanie hasla. Tak jakby opcja ta tylko dzialala przy uruchamianiu K. a nie w czasie rzeczywistym?? Czy to normalne?

Pozdrawiam
ziziok
Co do nazwy wtyczki to jakaś niekonnektowa, w chwili obecnej pasuje do niej np. spamiK lub bluzgaczK(a) wink.gif A jak dla mnie to nawet ciekawa wtyczka, mam znajomych którzy są idealnymi odbiorcami tresci z dołączonego pliku wink.gif i to tak zartobliwie pobluzgać, bo powiedzcie mi, że tekst typu "masz pryszcza na zębie" jest poważny biggrin.gif Zresztą podmiana tekstów na kocham Cię, i takie tam inne słówka które lubią dziewczyny to również ciekawe zastosowanie. Mam nadzieję, że wtyczka rozwinie się i będzie bardzo dobra, ale to juz inwencja autora i forumowiczów podsuwających ciekawych pomysły. I jak coś to można pogrzebać za fajniejszą ikonką wink.gif
br0nks
hm.. a moglby ktos zmodyfikowac to do czegos takiego ze jak wpisuje adres typu:

http://adres.pl

przy ":/" nie pokazywal emotki? tylko link ? to wazne:) dziekuje i pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.