Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] blog.as
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Sija
Zrobilem skrypt dodajacy notki na bloga w serwsie blog.as.

do pobrania tutaj

Prosze o wszelkie uwagi, komentarze itd. [o braku polskich liter wiem ;]
UNK
osobiscie korzystam z blog.pl ale blog.as z pierwszego rzutu mi sie nie podoba, no ae coz jestem przystosowany do tamtego, chociarz z drugiej strony na blog.as all opcje za darmo smile.gif ale i tak sie nie przezuce tongue.gif
cRoMo
Bez obrazy, ale chcialbym zauwazyc, iz korzystanie z terminu "wtyczka", podczas gdy Twoja praca nie jest wtyczką jest wprowadzaniem w blad :?

UPDATE:
Juz nieaktualne =]
Sija
Wyszła wersja 2.0 tegoż skryptu. [pobierz]
Korzystających z serwisu blog.as zapraszam do download'u.
iSiEk
Że sie tak zapytam, działa to jeszcze ? Można ta sciagnać ?
Olórin
Nie wiem, ale zawsze jest http://jogger.pl biggrin.gif
Aule
No do joggera to by sie okienko wysyłania wiadomości przydało, a nie chatowe, bo nie ma gdzie tematu pisać.
pamo
Ani to, ani to

Ja bym wybrał eblog.pl - może ktoś zechce napisać wtyczkę do niego ?
shw
QUOTE(pz16)
No do joggera to by sie okienko wysyłania wiadomości przydało, a nie chatowe, bo nie ma gdzie tematu pisać.

mialem szybko napisac taka wtyczke, ale jakos nie chce mi sie pisac wtyki dla tej jednej opcji (+ w konnekcie jest 'wyslij wiadomosc' i nie wiedzialem jak nazwac ta opcje biggrin.gif)
Aule
Post był pisany w kwietniu tego roku. Tera to i ja mógłbym sprobować się podjąć napisania takiej wtyczki. Narazie przygotowuje małego suprize'a.

Shw: Idea wtyczek polega na tym, że program można dowolnie konfigurować i/lub wyłączyć niepotrzebne pluginy. Więc idąc tym tropem pomysł na zrobienie małej wtyczki nie jest zły, bo nie każda wtyczka musi być jakimś kombajnem. Tylko sie teraz tym nie zajmuj, bo czekam osobiście wiesz na co :wink:
shw
no dobra - ale wtyczka ktora tylko pozwalalaby na wyslanie wiadomosci?
to juz chyba lekka przesada. wtyczka ma zamykac w sobie pewna calosc, funkcjonalnosc, bo w koncu bedzie 1000 wtyczek. jedna do wyswietlenia menu, druga do ikonki i ludzie nie beda mogli sie polapac.
ja wiem na co ty czekasz wink.gif ale ja czasu nie mam jak narazie... mooooze cos we wrzesniu pokombinuje jak 'wrzesnia' zalicze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.