Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: spoza listy pomeczmy jeszcze raz
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
2230093
zacznę od odkopania tego, bo dalej mi się podobają pomysły innych i moja potrzeba nadal istnieje
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...ic=2294&hl=

A tym razem dodał bym jeszcze jeden bajer normalnie nie interesującą mnie osoby spoza mojej listy ale ostatnio właśnie podczas niedzielnego mega nudnego popołudnia z tych wykopałem bardzo mi bliską juz osobę ;-) i nie wiedziałem o jej istnieniu oczywiście do póki się nie wybrałem do historii.
Do sedna. Chciałbym aby opcjonalnie można było włączać / wyłączać jakieś info ile osób zostało zignorowanych w ten sposób (jakieś okienko z knotify pokazujące się hmm raz na X dni tygodni ale jednak.
martinii
Dolacze sie do tematu. Jest opcja aby rozmowca spoza listy podal haslo. Jest ok. Jednak dobrze byloby gdyny rozmowca ten zostal w jakis sposob powiadomiony o tym, ze haslo i jakie haslo ma podac. Cos w stylu:

"Nie mam Cie na liscie kontaktow. Wpisz haslo 'nospam'* aby moc ze mna porozmawiac"

*) przykladowo.

Moznaby wtedy decydowac (w zaleznosci od konfiguracji) czy rozmowca dostanie monit o podanie hasla i jego tresc, czy nic nie dostanie i nie bedzie z niami rozmawial dopoki nie poda hasla (ktorego nie zna).

Pozdrawiam
ved
martinii na litosc boska sprawdz najpierw rzecz o ktorej piszesz!
do usuniecia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.