Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Goblin
Mój problem polega na tym że po jakiś 10 minutach statusy osób niewidocznych z opisem zmieniają mi się na status niedostępny z opisem jak zresetuje konnekta wszystko powraca do normy nie mam pojęcia co to powoduje pomóżcie wacko.gif ach to dzieje się w sieci gg
zhvir
http://faq.konnekt.info/roster.php
Mucha
Jak to niewidocznych? Ukrytych?
Goblin
QUOTE(Mucha @ 5.09.2006 - 23:23) *

Jak to niewidocznych? Ukrytych?


Normalnie mam wyświetlone osoby na statusie niewidoczny + opis po jakimś czasie konnekt zmienia mi ikonki tych statusów na niedostępny + opis jak zresetuje konnekta to powraca do stanu początkowego niewidoczny + opis blink.gif


Aktywność kontaktów

Oznaczanie aktywności kontaktów -> Uwzględnij przy sortowaniu i pokaż ikonkę aktywności - opcja ta pokaże na ikonie sieci znak zapytania, jeśli kontakt zmienił opis będąc Niewidocznym bądź posiada opis przy łączeniu się z siecią. Trwa 20 min.


ta opcja mi niedziała poprawnie wacko.gif
Mucha
Czy masz wtyczke ZniKacz?
saCOOL
QUOTE
Normalnie mam wyświetlone osoby na statusie niewidoczny + opis po jakimś czasie konnekt zmienia mi ikonki tych statusów na niedostępny + opis jak zresetuje konnekta to powraca do stanu początkowego niewidoczny + opis
Nie wiem ile już razy było to poruszane.

Konnekt nie pokazuje Niewidocznych. Te pytajniki oznaczają, że w ciągu ostatnich 20 minut, dany kontakt zmieniał opis/status. Jeśli Konnekt nie wykrywa żadnej ich (kontaktów) aktywności, pytajnik znika.

Przy włączeniu Konnekta, wszystkie kontakty z jakimkolwiek opisem, dostają pytajnik (są traktowane, jakby się zmieniały w ciągu ostatnich 20 minut).
Goblin
QUOTE(Mucha @ 6.09.2006 - 22:47) *

Czy masz wtyczke ZniKacz?



mam blink.gif

QUOTE(saCOOL @ 7.09.2006 - 01:18) *

Nie wiem ile już razy było to poruszane.


Dzięki za pomoc mam konekta dobiero od września jeszcze nie wiem co i jak cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.