Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jabber - problemy z laczeniem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
conect
Mam konta na jabberpl.org i chrome.pl.
Na jabberpl.org od jakiegos czasu w ogole nie moge sie polaczyc.
Na chrome.pl nie moglem wczoraj, akurat jak serwery gg padly:/
Dzisiaj po 12:30 przez jakis czas tez chrome nie dzialal, dopiero pozniej mnie polaczylo.
Im mam pytanie czy te serwery tak czesto padaja czy to jakies problemy z K?. Bo na stronie niby status online maja.

Ewentualnie jakis dobry niezawodny serwer mi poradzcie.
ved
http://forum.jabberpl.org/index.php? - na przyszlosc.

A problem byl z serwerami, owszem, bynajmniej nie z K.
Juz wszystko dziala.

Jak na moj gust jabber.wp.pl (trzeba konto pocztowe zalozyc na stronie www, albo przez spika, przez K sie nie da) jest najstabilniejszy.
conect
no fajnie ale na jabber.wp.pl, ale

Błąd: Server Connect Failed [test...]

przy pisaniu do kontaktow z tego serwera, a do innych jest ok, wiec chyba podziekuje.

jiobel.
QUOTE(conect @ 7.09.2006 - 17:36) *

przy pisaniu do kontaktow z tego serwera, a do innych jest ok, wiec chyba podziekuje.


Wybacz, ale wtf? Czyli, na chłopski rozum – nie rozumiem co ty do mnie piszesz.

Swoją drogą wybierając serwer popatrz na jego żywotność – nikt przecież nie powiedział, że jak jesteś z polszy, to musisz mieć serv .pl. Możesz też znaleźć serwery prywatne, firmowe, etc – ja jestem na takim i gdy widzę jakiś błąd jedna wiadomość do osoby odpowiedzialnej i już jestem on-line. Tak więc – poszukuj, to nie jest GG, gdzie nie masz prawa wyboru.

I na koniec – może by ktoś się wziął za rozwój wtyczki (tej od jabbera, jak i tlena)?

conect
chodzilo o to, ze jak pisalem do kogos kto mial konto na wp.pl wyskakiwal ten blad, a jak pisalem do kontaktu na innym serwerze bledu nie bylo. blad byl w zlym wpisaniu kontaktu myslalem ze trzeba @wp.pl a trzeba @jabber.wp.pl.
Co do serwerow to sie spodziewalem po nich wiekszej stabilnosci. Wkurzylo mnie juz samo gg, bo ostatnio czesto pada, a tu niestety okazalo sie ze 2 z sererow jabbera ktore uzywalem padaja jeszcze czesciej:) dobra zobacze jak sie bedzie zachowywac ten na wp smile.gif
Hipoteza
kuuurde, jak masz problem z tym jaki serwer wybrać, albo podejrzewarz, ze ten z którego akurat korzystasz padł, to chyba najlepszą odpowiedź uzyskasz tutaj: http://forum.jabberpl.org/index.php?act=idx
Bo teraz to trochę śjakoś tak pfff tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.