Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nauka wymowy :)
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
artsoon
Wczoraj kolezanka podsunela mi pewien pomysl [nie wiem czy ów taki temat, watek juz byl na forum] ale bardzo mnie interesuje czy cos takiego jest wlasnie mozliwe. Tak wiec przechodze do rzeczy[...]

Bardzo drazni mnie jak dziewczyna przeklina unsure.gif tongue.gif czesto kolezanki poprawiam jak przeklna, dlatego czy jest lub mozna zrobic taka wtyczke ktora by reagowala na przeklenstwa np:


_______________________________________________________
Natalka: (Środa 06.09.2006 21:19)
Kur*a

Ja: (Środa 06.09.2006 21:20)
Natalka nie przeklniaj [wiadomosc automatycznie wysylna]
_______________________________________________________


To jak jest cos takiego mozliwego do stworzenia to cos chyba w stylu jakiegos bota wink.gif

Mucha
Nawet juz cos takiego napisalem, ale nie specjalnie chce dzialac i nie wiem co jest zle, nazywa sie to Cenzura2 (nawet ostatnio zrodla dodalem jak ktos potrafilby poprawic0
zhvir
Mucha robił taką wtyczkę ale nie jest obecnie sprawna
jakby ktoś chciał spróbować ją dokończyć to chyba jej źródła są ogólnodostępne
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8102
artsoon
Dobrze jakby ktos sie skusil i poprawil ja bo dodawanie wlasnych slow nie dziala a to mnie interesuje np wink.gif ja tam na programowaniu sie nie znam tak wiec nic z tym nie zrobie huh.gif
ved
taaa... i dodatek do wtyczki w postaci paralizu pradem osoby przeklinajacej..

dajcie sobie spokoj, jak ktos przeklina to przeklina, nie podoba ci sie, nie rozmawiaj z nia.
Suchy
Albo ustaw sobie jakieś emotikony cenzurujące.
artsoon
nie przestane bo fajna dziewczyna ;] a taki dodatek by byl czyms fajnym i pozyteczny mimo wszystko , cenzor w postaci emotki... jest widoczny tylko dla mnie :] to nie o takie cos mi chodzi :]
ved
a co ci chodzi?
powiedz jej raz, jak nie zrozumie ze wkurza cie taki jezyk to 500kolejnych automatycznych wiadomosci tez nie pomoze.
zhvir
a jak ci sie podoba to bierz ją taką jaka jest z wszystkimi jej wadami także z przeklinaniem tongue.gif
Plazik
Bo jeśli ma być to prawidziwa to powinieneś ją kochać taką jaka jest. tongue.gif

Co do samej wtyczki to pomysł zły nie jest, ale jakoś mi się nie wydaje, aby pomogło to komuś oduczyć się przeklinać.

Kermit.
artsoon
oduczyc nie oduczyc... no ale co nie moze nikt poprawic tego Cenzor2 ?
ved
wkurzaloby zawsze takiego hama;-)
na zasadzie -ty mnie wkurzasz przeklinaniem, ja cie wtyczka Konnekta!
Giń!! ;-)
artsoon
jak to mowia jak Kuba Bogu tak Bog Kubie... Az w koncu chamowi by sie juz nie chcialo naduzywac wulgaryzmow tongue.gif
Hipoteza
Ech... wrażliwiec...
Są chyba ważniejsze problemy na świecie... chyba łagodniej rozwiązałbyś problem prosząc koleżankę, żeby nie przeklinała, bo ci to kaleczy zmysł dobrego smaku... łagodniej i jakoś tak bardziej po chrześcijańsku tongue.gif
Nauczmy się rozmawiać o tym co się nam nie podoba, zamiast wykorzystywać jakieś sztuczki/wtyczki blink.gif
artsoon
wtyczki sa po to aby ulatwiac nam zycie huh.gif smile.gif
saCOOL
Nie mam pojęcia, kto by był chętny, napisać tak prymitywnie działającą wtyczkę :/.
JOUKI
Artsoon zrób tak jak ja: ściągnij sobie spamator wpisz w nim "Nie przeklniaj! [wiadomość wysłana automatycznie]" po czym gdy Natalka przeklnie klikniesz prawym i automatycznie wyślesz tę wiadomość - nie musisz pisać jej ponownie... Jakoś trzeba sobie radzić smile.gif
artsoon
aCOOL Moj tata biggrin.gif haha no ale coz nie umie

btw JOUKI no dzieki choopie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.