Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug] Kobieta czy mezczyzna ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
UNK
Wczoraj dowiedzialem sie ze jestem kobieta pomimo tego ze w profilu mialem ustaiony "mezczyzna" po przestawieniu na "kobieta" w katalogu publicznym wyszukiwalo mnie jako "mezczyzna"
Czy ktos ma tez taki problem czy to tylko u mnie ??

P.S. Olórin nei wiedzialem ze Ty tez jestes kobieta, to chyba raczej bug w programie sad.gif
Olórin
Moge powiedzieć tylko jedno: POTWIERDZAM!!!!


dopisane: i jeszcze nie ściąga mi płci z katalogu!!!!
Flind
tagze potwierdzam
kiedys o tym wspomniałem ale poszło to bez wiekszego echa
mysior
QUOTE(UNK)
Wczoraj dowiedzialem sie ze jestem kobieta
a to co ciekawe, no nie?? Pewnie nigdy byś nawet nie pomyślał, że możesz być kobietą a tu proszę bez operacji itp. dzięki GG możesz się stać kobietą..... po prostu niesamowite wink.gif

ja także potwierdzam, ale po parukrotnym wpisaniu meżczyzna (czyli zgodnie ze stanem rzeczy wink.gif) i zapisaniu w katalogu powinno się to i Wam zmienić

błąd raczej jest po stronie serwera, który źle odczytuje info wysyłane z programu, lub tak jak napisałeś UNK po stronie programu, kwestia sprawdzenia, u mnie pomogło tak jak napisałem wyżej wielokrotne wysłanie "prawdziwych danych" smile.gif
Flind
ja zazwyczaj w takim wypadku odpalam GG i tam sobie ustawiam wszyskie informacje o mej osobie
UNK
Zaniedlugo dojdzie do tego ze nei tylko zmeinie plec, a nazwisko i imie, np David Koperfield ;D no i miejsce zamieszkania...moze Niebo biggrin.gif
mysior
QUOTE(UNK)
Zaniedlugo dojdzie do tego ze nei tylko zmeinie plec, a nazwisko i imie, np David Koperfield ;D no i miejsce zamieszkania...moze Niebo biggrin.gif


hiehiehie wink.gif oby jednak do tego nie doszło smile.gif))
ponadto w Niebie jest ciulowo... tutaj przynajmniej coś się dzieje wink.gif jak nie powódz, to trzęsienia ziemii, albo spadają samoloty smile.gif a tam wszystko sielankowo nudne... wink.gif gorąco odradzam, ale zrobisz jak będziesz chciał
hiehie ;D
Szef
kobieta-mężczyzna...konnekt.beta 0.6.20.115.
właściwości kontaktu osoby z TLENu. płeć albo wpisana ręcznie albo niezdefiniowana.
po naciśnięciu "odświerz" każdy staje się mężczyzną smile.gif

ps. drogie panie,nie naciskajcie "odświerz"
:twisted:
dulek000
QUOTE(Szef)
kobieta-mężczyzna...konnekt.beta 0.6.20.115.
właściwości kontaktu osoby z TLENu. płeć albo wpisana ręcznie albo niezdefiniowana.
po naciśnięciu \"odświerz\" każdy staje się mężczyzną smile.gif

ps. drogie panie,nie naciskajcie \"odświerz\"
:twisted:


"odśwież"

Słownik języka polskiego rulz!
.misiek
QUOTE(dulek000)

\"odśwież\"

Słownik języka polskiego rulz!



swego czasu takie słowo "odświerz" pojawiło się w oficjalnym polslkim tłumaczeniu:

kerio professional firewall 4.0.16 chyba :twisted:
Szef
O cholera. Panowie macie rację, zwłaszcza, że na przycisku w K było napisane jak wół "Odśwież".
I to JA, człowiek, który stara się nie robić błędów.... w ekg jest słownik, w openoffice jest słownik, w operze też kiedyś miałem słownik...
Przepraszam :cry:
a swoją drogą szybki odzew.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.