Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozjezdzajacy opis w Tlenie?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
SebNET
Witam!

Dzisiaj zauwazylem jedna niepokojaca mnie rzecz w Konnekcie, a mianowicie dzisiaj gadajac z kumplem na tlenie ustawil on sobie opis, no i nie wiem czemu ale opis wyszedl po za okienko, zreszta zerknijcie na screen:



Jak skasuje opis to okienko wraca do normy. Wie ktos moze czym to moze jest spowodowane? Na GG wszystko dziala jak natura chciala, zreszta widac to wszystko na zalaczonym screenie:



Bede wdzieczny za jakies info!

pS. Dzieje sie tak na kazdym opisie na GG od obojetnie kogo!
jiobel.
Znane – dzieje się tak przy pionowych opisach.
SebNET
Tylko ze on nie mial wtedy pionowego, tylko zwyczajny opis
jiobel.
Opisy w tlenie z dodawaną godziną zmiany statusu są pionowe. I nie ma tu żadnej filozofii – tak jest i już.

Jeśli się nie mylę – przy włączonej tabletce nie ma tego błędu.
SebNET
jakiej tabelce?
Lwiczek
Tabletce - wtyczka "tabletKa" to umieszczania kilku rozmów w jednym oknie... I faktycznie tabletka rozwiazuje problem, wczesniej tego nie zauwazylem wink.gif
zhvir
czytajmy ze zrozumieniem...
nie tabelce tylko tabletce
tabletKa to wtyczka o której można poczytać tutaj -> http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...amp;hl=tabletka
Trial
witam

ja to widze tak...
raczej nie mozliwe jest zeby Tlen pozwolil sobie na "Wyjscie" poza obszar okna i tym samym "NONCLIENT"
to jest wina tej "Skórki - windowsa" ze zle obsluzyla dlugi opis, bo widze ze opis sie nie miesci na dlugosc okna.
ja to bardziej bym posadzal te wszystkie upiekszenia windowsa za niedopracowanie smile.gif

nie jest to bog wie znowu jakas tam niedogodnosc ktora nie umozliwia pracy na komunikatorze.
czasami dostrzegam jak inni wyszukuja problemow na sile smile.gif

pozdrawiam..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.