Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wysyłaniem pilów przez kTransfer
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Euforia
Problem z wysyłaniem pilów przez kTransfer, a może to brak jakieś innej wtyki do mojego Konnekta??? Próbuje wysłać plik ale... gdy już się łączy to jednak nic nie dochodzi. Czy obie strony muszą mieć Konnekta? W czym tkwi problem?
Mucha
kTransfer dziala tylko P2P, wiec jesli jestes za NAT'em i osoba ktorej chcesz przeslac plik jest za NAT'em to nic z tego nie wyjdzie. Dostajesz blad: WSAE:0?
zlosnica17
Czyli nie moze wyslac jezeli dwie osoby sa za NAT'em ale jezli ja jestem za a druga osoba ma P2P to powinno sie wyslac? wychodzi blad WSAE:0 "Could not connekt" i jesczez jedno osoba ktora korzystala wczesniej z gg a ja z K, wtedy moglam bez problemu wysylac tej osobie plik przez transfer teraz ta osoba ma K no i nici :/
Mucha
Ta osoba musi byc dost (lub ukryta ale musisz miec zapisany jej aktualne IP i port).
zlosnica17
tak jest dostepna i ja tez ale nie da sie trudno byc moze kdodatki niewlasciwie wyswietlaja i pewnie ta osoba jest za Nat'em a mi pisze ze ma P2P to jest calkiem mozliwe gdyz zerkam na inny kontakt i pisze ze ta osoba nie ma mnie na liscie co jest absolutnie niemozliwe takze cos z tym mzoe byc nie tak..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.