Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 Użytkowników jednoczesnie (GG)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
karuk
Witam,

Po wstepnym przeszukaniu forum, nie znalazlem takiego problemu, wiec pisze tutaj.

Chodzi o to, ze dzisiaj probowalem ustawic 2 konta konnekta (GG) dzialajace jednoczesnie, tak zeby bylo widac oba konta jednoczesnie na jednym kompie, i tu sie pojawil problem, bo polaczenie jednego konta wywalalo drugie i tak na zmiane, jedno bylo dostepne a drugie nie i po chwili zmiana. Pierwsza moja mysl, ze jest problem z komunikacja po tym samym porcie, ale nie znalazlem nigdzie ustawien portu do komunikacji, wiec odpuscilem sobie sprawe.

Bylbym wdzieczny za odpowiedz co z tym fantem zrobic (jezeli mozna)

Pozdrawiam
jiobel.
SOA#1

Pytanie na zaś: to nie są dwa te same konta?
Mucha
Wow, czegos takiego jeszcze faktycznie nie bylo na forum wink.gif
saCOOL
To musi chodzić o jedno konto gg.. Tylko nie mogę za nic się domyślić, po cholerę na dwóch kontach K, chcesz to samo gg mieć jednocześnie? biggrin.gif (a siedzę i myślę już dość długo rotfl).

A tak na serio (no na pół serio, bo nie kumam tego ani trochę :/): jeśli masz 2 konta gg i chcesz je mieć na tym samym kompie włączone jednocześnie, to sprawdź, czy nie pomyliłeś się i nie władowałeś do tych dwóch K tego samego nr gg. Tylko w takim przypadku będzie migało na zmianę. Nie ma innej możliwości raczej.
Proponowałbym jednak ustawić drugie gg na jakimś jabberze (faktem jest, że niektóre jabbery, padają równie często, co same serwery gg tongue.gif).
zahn
Kilka dni temu, u znajomego [żadnego konnekta, gadu 7.5], próbowałem uruchomić jednocześnie dwa konta gg i faktycznie miałem te objawy. konta chwilę działały bez zarzutu, po czym jedno, odświeżając sobie połączenie, zrywało drugie. Po chwili - na odwrót.
Robiłem tak już wielokrotnie i zawsze dizałało, dopiero w zesszłym tygodniu zdarzył mi się pierwszy raz ten problem.
Jakkolwiek, wobec tego, winiłbym raczej GG, niż Konnekt.
ved
Sprobuj jak mowi sacool - przez transport na jabberze, ja tak mam od wiekow i wszystko smiga:)
uaznia.net sie sprawuje calkiem dobrze jesli chodzi o serwer jak i transport
KaLLoSz
QUOTE(ved @ 10.09.2006 - 18:50) *

Sprobuj jak mowi sacool - przez transport na jabberze, ja tak mam od wiekow i wszystko smiga:)
uaznia.net sie sprawuje calkiem dobrze jesli chodzi o serwer jak i transport
nie można przerobić plugin GG ? i dodać opcje klonowania tej wtyczki ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.