Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czas wyskakiwania pop-up
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
cRoMo
Czy wie ktos jak i gdzie zmienic czas po ktorym wyskakuje nam standardowe okienko z "podpowiedzia" w Windows XP? Dokladniej, chodzi o to, co pojawia sie po "najechaniu" na jakakolwiek ikonke na pulpicie, pasku zadan itd.

Update:
Wlasnie zauwazylem dziwna zaleznosc: czas wyswietlania pierwszej "podpowiedzi" jest w miare ok, natomiast gdy z ikonki z pierwsza podpowiedzia natychmiast przsune wskaznik na druga, "podpowiedz" pojawia sie odrazu, bez jakiejkolwiek przerwy. Czy Wy rowniez tak macie? Mnie to doprowadza to szalu i za cholere nie wiem jak zmienic to dziwne zachowanie.

PS. Najlepiej "zbadac" sprawe na ikonkach paska "szybkiego uruchamiania" (tudziez: "quick launch") na pasku zadan.
UNK
No nie wiem gdzie sie to zmienie, nie wiem czy wogule da sie to gdziekolwiek zmienic, bo z tego co pamietam w zadnym tweak'u tego nie mialem.

No a z tym ze na pierwszej pjawia sie szybko a na raszcie wolniej, u mnei tak samo, ale to moze windows laduje "podpowiedz" dopiero po najechaniu (tzn wyglad tego okna, chociaz watpie tongue.gif) a nastepne jush sie pokazuja szybko ;D...hehe no raczej nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.