Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMS
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Kondi
Czy komus juz dziala wysylanie sms-ow do idei :?:
werw0e
mi

[dopisane]
przejrzyj forum to znajdziesz post ze skryptem Olórina
Lukas77
Robię to pierwszy i ostatni raz:
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?t=849&start=15
Kondi
skopiowalem to juz dawno i nadal nie dziala
mysior
QUOTE(Kondi)
skopiowalem to juz dawno i nadal nie dziala


a to dziwne, bo mi działa doskonale...

podaj troszkę więcej informacji co się dzieje podczas wysyłanie smsów, komunikat(y) błędu(ów), jakieś linki do (ewentualnych) screen'ów

bo z tego co napisałeś to tylko wróżka lub Zbigi Nowak i jego cudowne ręce mogą Ci pomóc smile.gif :wink:
Puma
Skopiowałem i mi działa teraz doskonale tongue.gif
Kondi
OK

1->przy wysylaniu sms-a w oknie jest napisane ze laczy... pobiera token... i wyswietla okno z polem do wpisania tokena ktory sie NIE WYSWIETLA. Tylko tyle (na marginesie powiem ze nie mam konta na 1rstWAP)

2->czasmi konekt sglasza blad wtyczki nofity ISELFSTATUS i zamika konekta

3->przy automatycznej aktualizacji pobiera nowe pliki resetuje konekta ale go nie uruchamia automatycznie (wiec nie czy tak ma byc czy nie)

4->o dzwiekach w konekcie juz pisalem; z multimediami w kompie mam all OK. od nowa instalowalem konekta i jest to samo

5->jak na zlosc wtedy kiedy musze cos szybko napisac konekt przez 10 min nie chce sie polaczyc, a czasami laczy sie w sekunde

TO TYLE JESLI CHODZI O DZIALANIE KONEKTA U MNIE
mysior
QUOTE(Kondi)
1->przy wysylaniu sms-a w oknie jest napisane ze laczy... pobiera token... i wyswietla okno z polem do wpisania tokena ktory sie NIE WYSWIETLA. Tylko tyle (na marginesie powiem ze nie mam konta na 1rstWAP)

przygotowałem Ci spakowaną moją wersję (tzn oryginalną, niemodyfikowaną, ale u mnie działającą) pluginów do K.tutaj

QUOTE(Kondi)
2->czasmi konekt sglasza blad wtyczki nofity ISELFSTATUS i zamika konekta

całkiem możliwe, że lekarstwo też jej w tej paczce, spróbuj podmienić skrypt Status Notify, oraz dograć pEx'a by piopawlu

QUOTE(Kondi)
3->przy automatycznej aktualizacji pobiera nowe pliki resetuje konekta ale go nie uruchamia automatycznie (wiec nie czy tak ma byc czy nie)

tak ma nie być, ma się włączać ponownie.. lekarstwo jak wyżej w pliku zip
QUOTE(Kondi)
4->o dzwiekach w konekcie juz pisalem; z multimediami w kompie mam all OK. od nowa instalowalem konekta i jest to samo
to nie mam pojęcia dlaczego się dzieje... póki co brak pomysłów... może coś przyjdzie do głowy jak wróce z piwka wieczorem to Ci napisze wink.gif (jeśli będe w stanie)

QUOTE(Kondi)
5->jak na zlosc wtedy kiedy musze cos szybko napisac konekt przez 10 min nie chce sie polaczyc, a czasami laczy sie w sekunde
próbuj pobawić się z ustawieniami serwerów, pierwszego w kolejności daj tego, z którym K. zazwyczaj najszybciej Ci się łączy, sprawdzaj, jeśli są trudności w połączeniu, czy masz włączoną wtyczkę SSL Tunel... jeśli masz, wyłącz ją.. i spróbuj się jeszcze raz połączyć... smile.gif

to chyba wszystkie moje rady... przynajmniej na teraz... udanych prób i powodzenia życzę
Kondi
wzialem od kumpla katalog sms do mojego konekta i wysylanie sms-ow fuka smile.gif

z twojej paczki wzialem reszte i narazie nofity nie zglasza bledu

dzieki za fatyge i zycze zminego piwa
mysior
QUOTE(Kondi)
wzialem od kumpla katalog sms do mojego konekta i wysylanie sms-ow fuka smile.gif

z twojej paczki wzialem reszte i narazie nofity nie zglasza bledu

dzieki za fatyge i zycze zminego piwa


proszę bardzo, żaden problem
cieszę się, że mogłem pomóc i że działa wink.gif
a teraz wracam do piwka, póki jeszcze nie wszystko mi wypili ;D
Kondi
widze ze jestes maniakiem sms-ow; jak zalozyles konto na 1rstwap bo ja jakos nie moge sie dobic do linku rejestracji
mysior
QUOTE(Kondi)
widze ze jestes maniakiem sms-ow; jak zalozyles konto na 1rstwap bo ja jakos nie moge sie dobic do linku rejestracji


niestety (a właściwie stety) nie trafiłeś, nie jest maniakiem smsów, akurat dzisiaj zaszła taka potrzeba... bo ustawiałem się na imprezkę z ludzmi, a że większośc ma Ideę stąd wnioski o działaniu bramki.. smile.gif
teraz już nie wysyłam, bo ludzie są tutaj wink.gif
ale to nie blog.. więc do rzeczy smile.gif
jeśli masz Ideę to zapomnij o 1rtswapie bo i tak nie będzie Ci działał...
Dlaczego? Ten temat już był poruszany wcześniej dlatego odsyłam Cię do przeszukania forum smile.gif

bardziej dla testów niż z przekonania, że zadziała link do rejestracji (na 99% nie zadziała, ale spróbować możesz) smile.gif
konrad
a jak mozna zrobic zeby okienko samo sie zamykalo po wyslaniu ? bylo by zdeczka wygodniej... smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.