Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Alpha
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
_TomeQ
Witam wszystkich użytkowników/użytkowniczki KONNEKT'a.

Postanowiłem się podzielić schematem wyglądu okna rozmowy, który ostatnio zrobiłem.
Nie wiem czy jest ładny, czy brzydki - każdy może mieć inne o tym zdanie.
Wyjątkowością tego schematu jest to, że jest oparty na PNG'ach z kanałem alpha, który jest obsługiwany w IE 7.
Dzięki temu możemy uzyskać fajne efekty przezroczystości w oknie rozmowy.

AHA, no i jest to dopiero wersja początkowa, więc przyjmuję wszystkie sugestie.

Screen:


Download:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (alpha.rar)

Pozdro
TomeQ
Gregor^
na poczatku myslalem, ze to konwersja mojego stylu "Alpha" jednak gdy forum sie zaladowalo (po kilku minuach... dry.gif ) to musze stwierdzic, ze ten dodatek raczej nie zasluguje na taka nazwe wink.gif
QUOTE
Wyjątkowością tego schematu jest to, że jest oparty na PNG'ach z kanałem alpha, który jest obsługiwany w IE 7.
Dzięki temu możemy uzyskać fajne efekty przezroczystości w oknie rozmowy.
A IE6 niby nie obsluguje kanalu alpha? mellow.gif
Pierwsze slysze. Co prawda nie wystarczy uzyc tagu img, ale owszem - IE6 potrafi poradzic sobie z plikami png24.

Sam styl nie przypadl mi do gustu - slaby zarowno graficznie jak i technicznie. Sry wink.gif
sasquacz
QUOTE(_TomeQ @ 16.09.2006 - 14:44) *

Wyjątkowością tego schematu jest to, że jest oparty na PNG'ach z kanałem alpha, który jest obsługiwany w IE 7.


nie wiem co w tym wyjatkowego, sprawdz http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...8427&st=60# wink.gif

nie podoba mi sie, wole ladne, proste style niz takie cos z przezroczystoscia tongue.gif
ciaastek
Nawet coś takiego:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...c=8083&st=0

nie wymaga IE7 a bardzo ładnie się prezentuje smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.