Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Informacja o wiadomości.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
JOUKI
Mam problem i prośbę zarazem...

Od dawna widuje się na monitorach w amerykańskich filmach wielkie info przy dostarczeniu nowej wiadomości email. Dziś oglądałem "S@motność w sieci" - pokazano tam komunikator SPIK. Nie ściągnąłem go bo, wiem, że komercyjny program nie będzie ciekawy. A dla jednej funkcji nie mam zamiaru zmieniać komunikatora. W SPIKu jest to czego szukam...

Przejdę do sedna. Czy jest możliwość by utworzyć we wtyczce mejliK coś takiego? Ewentualnie czy zna ktoś program który efektownie pokaże mi, że dostałem nową wiadomość? Używam The BAT!, ale jego informator jest zwykły i zwyczajnie mi się nie podoba... Nie ma to być też epileptyczny światłotrysk zżerający 1MB RAMu, ale obracająca się "małpa" by mi się podobała - coś jak w filmie "Masz wiadomość" smile.gif

Hmm... konnektowski wygaszacz? wiemy, że wygląda (wyglądał, bo sprawdzałem kiedyś) jak wygląda smile.gif
Mucha
Masz na mysli ze ci narysuje na ekranie wielki napis masz wiadomosci + ewentualnie od kogo? Cos ja kLogon? Czy ma rysowac cos jeszcze?
JOUKI
Ma pokazać obrazek (najlepiej własny + obsługa alpha) "Masz wiadomość" jak przedstawiłem to w .jpgu

Nie koniecznie ma działać to z K. Chodzi mi o to czy w ogóle jakiś program pocztowy ma coś takiego co przedstawiają w filmach... smile.gif

A swoją drogą: dzięki kLogonowi nie wiem ile mam nowych maili dlatego nie wylogowuję użytkownika... unsure.gif
dulek000
Thunderbird + MinimizeToTray + Mailbox Alert + jakiś programik, który wyświetli nam tego splasha. Efekt powinien być taki jaki chcesz. smile.gif
zhvir
QUOTE(JOUKI @ 18.09.2006 - 02:28) *

A swoją drogą: dzięki kLogonowi nie wiem ile mam nowych maili dlatego nie wylogowuję użytkownika... unsure.gif

czegoś nie rozumiem: skoro nie wylogowujesz użytkownika to zupełnie niepotrzebny ci kLogon... rozwiązanie: wyłącz wtyczkę a będziesz mógł wylogowywać użytkownika i widzieć nieprzeczytane maile
ved
Mnie sie pomysl podoba.
Na pewno przekonalby mnie do uzywania Poczty z poziomu K.:]
GuZiK
to Ty chcesz miec to powiadomienie o tym, ze ktoś Ci napisal na konnekta, czy wyslal e-maila? Najpewniej IncrediMail ma takie coś, tyle że to cukierkowy klient...
ved
mejla, mejla.
Moze nawet kNotify by wustarczyl:|
chyba ze jest juz?
Mucha
A co by mialo byc w takim Notify?
ved
Za slawetnym swego czasu southparkowym:
"You've got mail!
You bastard!!"

na przyklad:]
Moze tez notyfikacja dzwiekowa:]
najlepsze chya jednak by bylo osobne okienko z opcja "czytaj" "olej":\
Mucha
czytaj-olej to w notify chyba sie nie da zrobic, powiadomianie o wadomosci i notfikacja to juz jest, no chyba ze chcesz jakas unikalna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.