Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błędy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Suchy
O tuż podczas gdy włączam po raz pierwszy Konnekta od momentu uruchomienia systemu przy zmienieniu statusu w kZmieniaczu na dostępny otrzymuję błąd krytyczny, nie dzieje się tak zawsze, ale przeważnie. Ponadto błąd występuje tylko przy paru pierwszych uruchomieniach już po około 5 mogę normalnie się połączyć. Z błędu wynika, że dzieje się tak przez wtyczkę kJabber, ale błąd ma miejsce odkąd zaktualizowałem wtyczkę kAQQ.

LOG

Kolejna niespodzianka związana z łączeniem do sieci to wyłączanie Konnekta po paru robieniach się niedostępny -> [ukryty, z/w, dostępny] w wtyczce GG. Ilość łączeń wymganych do wyłączenia się Konnekta jest na ogół losowa, czasami muszę łączyć się 10 razy, czasami odrazu na wstępie wyłącza mi się K przy łączenie do GG.

LOG
StuffX
QUOTE
Kolejna niespodzianka związana z łączeniem do sieci to wyłączanie Konnekta po paru robieniach się niedostępny -> [ukryty, z/w, dostępny] w wtyczce GG. Ilość łączeń wymganych do wyłączenia się Konnekta jest na ogół losowa, czasami muszę łączyć się 10 razy, czasami odrazu na wstępie wyłącza mi się K przy łączenie do GG.

niestety, ale od jednej z ostatnich aktualizacji (niestety nie pamietam
dokladnie kiedy - lecz byla dawno) rowniez wystepuja u mnie takie bledy

dodac moge, iz konnekt przy zmianie statusu (przy laczeniu z siecia)
wylacza sie w bardzo szybkim tempie nie zapisujac (jesli jest to reconnect a nie start)
zadnych zmian (np w profilach, lub informacjach ich dotyczacych)
nie jest tworzony log (lub nie wiem o tym ze jest)

jesli natrafie na nowe przydatne informacje to postaram sie je dodac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.