Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: HELP Błąd w wysyłaniu sms`ków na IDEE ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MBABELEK
Witam. Po zainstalowaniu nie działała bramka ( z dużej paczki ). Po przeczytaniu faq`a zamieniłem kilka plików i było ok do czasu aktualizacji. Teraz nawet tokena nie czyta tylko wyskakuje błąd

sms\idea.lua spowodował błąd:
BŁAD: Bad argument type. <[C]:line-1>
NAME: InternetConnect
NAMEWHAT: Global
WHAT: C

Po odinstalowaniu i ponownej instalacji a nawet po zmianie plików nie widoczny jest TOKEN :x


Prosze o podpowiedz tongue.gif
Dzieki

MBabelek :twisted:
Olórin
używasz swtyczki kStatus??
undying
chlopie, sprawdz ze najpierw czy dziala http://sms.idea.pl a pozniej dopiero dzialaj w sprawie nie dzialajacych skryptow... dzis jak wszedlem wieczorkiem na ta stronke to bylo jak BYK napisane "serwis chwilowo nieczynny, przepraszamy" wiec sie nie dziw ze skrypt sie wywalal... troche sprytu nie zaszkodzi :twisted:
mysior
QUOTE(undying)
chlopie, sprawdz ze najpierw czy dziala http://sms.idea.pl a pozniej dopiero dzialaj w sprawie nie dzialajacych skryptow... dzis jak wszedlem wieczorkiem na ta stronke to bylo jak BYK napisane \"serwis chwilowo nieczynny, przepraszamy\" wiec sie nie dziw ze skrypt sie wywalal... troche sprytu nie zaszkodzi  :twisted:


dziwne, trochę dzisiaj o różnych porach wysłałem smsów na Ideę (także około 22) i wszystkie poszły bez błędów, ale może po prostu miałem szczęście trafiać na czas kiedy serwis dział smile.gif

tak btw pewnie znów jakieś niespodzianki Idea szykuje...
już sama myśl napawa mnie "radością" sad.gif

P.s. Olórin może by tak jeszcze wyczaił ile maksymalnie można wklepać znaków na 4 smski (z tego co pamiętam - około 430 znaków), czyli jedną turę i dodał poprawny limit w skrypcie?? Co Ty na to?? (sorki, że nie w Propozycjach, ale miejsce wydaje mi sie na to pytanie dość właściwe) smile.gif
Olórin
QUOTE(mysior)
P.s. Olórin może by tak jeszcze wyczaił ile maksymalnie można wklepać znaków na 4 smski (z tego co pamiętam - około 430 znaków), czyli jedną turę i dodał poprawny limit w skrypcie?? Co Ty na to?? (sorki, że nie w Propozycjach, ale miejsce wydaje mi sie na to pytanie dość właściwe) smile.gif


zrobi się, tylko jest problem takiej maści że zmieniają te teksty sad.gif

update np. teraz tekst dokleja tylko do 2 smsów a kiedyś do wszyskich(teraz 522 znaki kiedys 423(czy jakos tak))
MBABELEK
Dzięki undying za wyczerpującą odpowiedz. Ale z tego co widziełem to meski na IDEE z Tlena i GG szły rewelacyjnie laugh.gif
Nie używam wtyczki kstatus, choć dziś po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu, wszysko działa biggrin.gif Czy to mój komp wariuje czy ja ? tongue.gif
Ale dzięki za chęć pomocy Mysior i Olórin
Pozdrowienia z Wrocławia
mysior
QUOTE(MBABELEK)
Dzięki undying za wyczerpującą odpowiedz. Ale z tego co widziełem to meski na IDEE z Tlena i GG szły rewelacyjnie  laugh.gif
Nie używam wtyczki kstatus, choć dziś po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu, wszysko działa  biggrin.gif  Czy to mój komp wariuje czy ja ?  tongue.gif
Ale dzięki za chęć pomocy  Mysior i Olórin
Pozdrowienia z Wrocławia

proszę bardzo,
czasami po prostu tak bywa, że człowiek nie rozumie co machina robi wink.gif
lub w drugą strone: machina nie czai co my z nią robimy i czego chcemy biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.