Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hytsz!
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Mucha
Wtyczka wyswietla duze powiadomienie o odebraniu maila oraz indywidualnie o wiadomosci od jakiejs osoby. Powiadomienia są "skórkowalne", na skorke skladaja sie 2 pliki: .ini (info o tle, czcionkach, polozeniu) oraz .png (z tlem).

Hytsz! 0.0.0.5:
Wtyczka
Źródła
Skórka domyślna (trzeba pobrać)
Więcej informacji na mojej stronie


Ci ktorzy uzywali poprzednich wersji musza zmienic sciezke w konfiguracji na: ".\hytsz\default.ini"

Zmiany:
0.0.0.1:
- PNG
- przenikanie
0.0.0.2:
- mozliwosc robienia wlasnych styli
- wybor polozenia okna
- wybor tresci, rozmiaru, koloru, polozenia, czcionki, przezroczystosci tekstu
- mozliwosc wyboru indywidualnych powiadomien dla wybranych kontaktow (a wiec nie tylko info o mailach)
0.0.0.3:
- poprawka bledu dla indywidualnych kontaktow
- poprawiony default (wyglad)
- polprzezroczystosc
0.0.0.4
- zmieniona forma zapisu skorki (ini)
0.0.0.5
- poprawiony sposob wyswietlania okna
- lewy przycisk myszy - olanie wiad, prawy - natychmiastowy odczyt

Screen 0.0.0.4:
PinBack
duze toto jest bez wątpienia, tylko czy przydatne?
Jakby tekst się pokazywał inaczej (ze wzgledu na rozmiar) to moze by jeszcze uszło a tak to.. jest bo jest, ale czy ktos skorzysta? smile.gif
2230093
a u mnie nie dzial. jest na pasku na dole pole od okna "masz wiadomosc" ale nie mozna go zamknac ani wywołać menu kontekstowego i poza tym paskeim, nic sie nie dzieje.
Myslalem ze bedzie to wygladac troszke inaczej jakos bardzoej subtelnie jakos tak na srodku poł przezroczystoc z finezja jakos
Mucha
PinBack: To oczywiscie przyklad tylko. Tekst, czcionke, powiadomienie, tlo bedzie mozna sobie ustalic dowolne w dowolnym miejscu.
2230093: A masz jakies maile w skrzynce?
2230093
oddaje honor nic nie robilem a dzis juz dziala. Osobiście poczekam na ewolucje tego.
Mucha
Nowa wersja i sporo zmian, na razie jeszcze bez przezroczystosci ogolnej.
Suchy



Logi

Skąd się wzięła nazwa? :>
Mucha
Masz folder hytsz\... w folderze konnekta (musi byc tam plik default.hytsz)? Widze ze ustawiales dla kontaktu indywidualnego, a tego jeszcze nie ztestowalem dobrze.

Nazwa, hehe, juz mnie ktos o to pytal. Z filmu Że życie ma sens, tam taki koles udawal reklame filmu gadzilla, i taki odglos byl jak wyskakiwaly napisy. I mi sie skojarzylo...
Suchy
Fakt, faktem, że przedtem nie miałem tego pliku, ale po wrzuceniu go tam gdzie trzeba błąd wyskakuje nadal.
Mucha
Powinny byc takie pliki:
konnekt\hytsz\default.hytsz
konnekt\hytsz\tlo.png
W konfigu (ogolny i indywidualny tej osoby):
hytsz\default.hytsz
Zobacz czy plik w tym folderze nie ma przypadkiem romziaru 0 bo moglem pomylic oczyt z zapisem. Czy ktos testowal to na Poczcie? Niestety chwilowo nie mam dostepu do zrodel i wogole konnekta wiec blad postaram sie poprawic wieczorem dopiero.
Mucha
OK, poprawilem. Jesli wyskakuje nadal taki sam blad to znacz ze masz albo zla sciezke albo plik uszkodzony. Plik default.hytsz powinien miec rowno 733 bajty.
Akira
A da sie zrobić, żeby to pokazywało sie jak ktoś gra w jakąs gre lub ma włączoną aplikacje pełnoekranową?
Mucha
Nie wiem, w czym widziales taka opcje?
Z grami jest tego typu problem ze to one zarzadzaja calym monitorem, pamietam ze chyba w gg oryginalnym powiadomienia byly widoczne w programach pelnoekranowych, ale tracily kolory i mrugraly.
ursus6
Jeżeli okno gry jest pod okienkiem powiadomiania, to spokojnie wyświetli. Gra jest zazwyczaj w 16bitach lub 24bitach głębokości kolorów, więc nie powinno być problemów.
Akira
Idzie mi o taki efekt jak np. w Xfire, żeby pokazywalo sie jak ktos pisze podczas grania i również mozna bylo pisac bez minimalizowania games'a
Czajan
czy to tlyko dziala z poczta by mucha?
Mucha
Wtyczka jest niedokończona bo nie było nią zainteresowania, sugeruję nie używać bo ma błędy. I z tego co pamiętam to tak, działa tylko z Pocztą.
Keleos
Mucha nie udziela supportu żadnej ze swoich wtyczek.

Wszelkie problemy i pytania można zgłaszać w dziale "Problemy", nie mniej jednak nie ma co prosić autora o poprawę czegokolwiek, czy też dodanie nowych możliwości do wtyczki.

Na wniosek Autora, zamykam wszystkie tematy o jego wtyczkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.