Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Muszsialem sie pochwalic !!!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
sarinnn
Witam
Chcialem wszech i wobec oglosic ze wczoraj, dnia 14 sierpania 2003 roku o godzinie 13:05, po 11 godzinach meczarni mojej kobietki zostalem ojcem... Tak... MAM SYNA !!!
Pozdrawiam wszyskich i oglaszam ze moja i tak skromna aktywnosc w projekcie konnekta jeszcze bardziej oslabnie... Pewnie domyslacie sie dlaczego smile.gif
werw0e
nie wiem jakie to uczucie (mam malo lat tongue.gif) ale napewno fajne:)
gratuluję i życzę w następnej kolejności córki ;]
Lukas77
Gratulacje Sarinn!!!
Musisz utworzyć teraz 3 profil w konnekcie ;-)
case
QUOTE(Lukas77)
Gratulacje Sarinn!!!
Musisz utworzyć teraz 3 profil w konnekcie ;-)

...no i filtr rodzinny na strony www trzeba zalozyc, bo jeszcze maly sie przedwczesnie doksztalci 8) hEh

Gratuluje rowniez!
shw
Gratuluje bachorka biggrin.gif
Zajmuj sie tam cierpiaca malzonka hehe
A mozna wiedziec jakie imie? moze hao? ;P
a moze eshaw? smile.gif))))
Puma
QUOTE(sarinnn)
Witam
Chcialem wszech i wobec oglosic ze wczoraj, dnia 14 sierpania 2003 roku o godzinie 13:05, po 11 godzinach meczarni mojej kobietki zostalem ojcem... Tak... MAM SYNA !!!


Gratuluje syna, ucałuj żonkę od Pumy tongue.gif
UNK
niom ja tesh sie doloze do gratulacji wink.gif wychowaj dobrego synka ;D

Nieprawdash ze konekt laczy ludzi tongue.gif
Lukas77
Sarinn, pogratuluj także Ani.
Papatki
mysior
sarinnn i ja dołączam się do gratulacji :!: Powodzenia w odchowywaniu pociechy smile.gif

Proszę Państwa
kolejny, mam nadzieję smile.gif , zwolennik Konnekta się narodził wink.gif
tak trzymać sarinnn smile.gif a reszta do dzieła, trzeba nas znacznie więcej biggrin.gif
sarinnn
QUOTE(Lukas77)
Sarinn, pogratuluj także Ani.
Papatki


Skad znasz imie mojej najpiekniejszej ???
Znamy sie ???


shw : Imiona to Maksymilian, Wiktor...

A 14-stego to byly akurat imieniny Maksymiliana... Wiec sam sobie wybral smile.gif A raczej potwierdzil ze chce to imie smile.gif
Lukas77
QUOTE(sarinnn)
QUOTE(Lukas77)
Sarinn, pogratuluj także Ani.
Papatki


Skad znasz imie mojej najpiekniejszej ???
Znamy sie ???


Rozmawialiśmy kilka razy na GG, chodziło coś o WindowsXP, nadal mam Cię na liście i czytam Twoje statusy. smile.gif

Pozdrawiam
mysior
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(sarinnn)
QUOTE(Lukas77)
Sarinn, pogratuluj także Ani.
Papatki


Skad znasz imie mojej najpiekniejszej ???
Znamy sie ???


Rozmawialiśmy kilka razy na GG, chodziło coś o WindowsXP, nadal mam Cię na liście i czytam Twoje statusy. smile.gif

Pozdrawiam


a ja już myślałem, że będzie z tego jakiś dramat wink.gif a tu proszę, nawet jakoś się wytłumaczyło biggrin.gif
Peace, love and understanding Brothers ;D hiehiehei
cRoMo
No cuz, nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulowac biggrin.gif
Wychowaj go na dobrego czlowieka i naucz, zeby zawsze wybieral to, co najlepsze - tak jak jego tata heheh smile.gif
sarinnn
Wszystkim dziekuje za wypowiedzi... Wiem ze wychowanie dziecka nie jest latwe ale moze stanowic niezla zabawe smile.gif... Co do wyboru najlepszych rozwiazan to napewno moj syn bedzie kozystal z konnekta smile.gif... No i oczywiscie gral w quake 1 smile.gif...
Pozdro dal wszystkich.. trzymajcie sie cieplo...
PAPATKI
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.