Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: rav3n | konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
rvn
Całość:

a teraz przejdźmy do rzeczy:
kStyle: moje ikonki (przerabiałem pack Silk'a).

kIEview: przerobiony Laguna Azzurro.

kNotify: lekko przerobiony aero.

Styl XP: areao4

Przy okazji dodam, że wzorowałem sie na tym: klik ;]
Pozdrawiam ;]

Laguna AzzurroStyled :>

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (AzzurroStyled.rar)

Stwórz nowy temat o stylu k.Style i zamieść tu tylko linka do niego.
eBayo
Super! Wszystko ładnie dobrane, cieszy oko. smile.gif Brawo! wink.gif
Lukas777
Bardzo ładny konnekt smile.gif A ja mam pytanie jak zrobić sobie takiego foobara? Z góry dzięki za odp ew. jakiś link smile.gif
Spass
Świetny pulpit i Konnekt (chociaż nie do końca jestem przekonany do tych ikon sieci). Na prawdę mi się podoba.

// I troche psuje efekt brak polskich liter w czcionce stylu (AvantGarde Caps, tak?).
rvn
dzięki wink.gif

Co do foobar'a musisz mieć wtyczkę foo_looks. I poźniej bedą standartowo 2 skórki do wyboru. Ja na screenie własnie mam modyfikacje jednego z nich tongue.gif
zarzucam linkiem: http://img57.imageshack.us/my.php?image=onekey2gdd3.png
wystarczy podmienić stary skin o nazwie One_key2g.png na ten ;]

@Spass
co do ikon sieci to możecie nazwać mnie leniem, ale do AQQ i Jabbera mam takie same ikonki ze względu na to, że mam mało osób na liscie korzystających własnie z w/w sieci ;P

Pozdrawiam
ze0x
Bardzo ciekawy i ładny Konnekt wink.gif Mógłbyś wrzucić tą zmodyfikowaną wersje okna rozmowy? Pozdrawiam.
rvn
okej dodałem w pierwszym poście ;]
zhvir
@rvn: proponowałbym zmienić nazwę twojego zestawu (katalog + css) żeby można je było bez ręcznej zmiany nazw przez ściągającego twój mod dołożyć do już istaniejących styli Laguna (a zwłaszcza Laguna Azzurro wink.gif)

btw: bardzo wszystko ładne a szczególnie podobają mi sie zabójczo minimalistyczne ikonki w oknie rozmowy głównym oknie smile.gif też chcę takie :>
rvn
okej, zmieniłem jej nazwe na Laguna AzzurroStyled, w 1 poście załączyłem poprawioną paczkę smile.gif

@zhvir
okna rozmowy czy listy kontaktów?tongue.gif

BTW: tak przy okazji chciałbym dodać ze robiąc pulpit i konnekta, wzorowałem sie na tym: klik smile.gif

@Spass
tak to własnie ta czcionka tongue.gif szukałem wersji areao4 w której jest użyta czcionka zawierająca polskie znaki, bo gdzieś widziałem taką na forum, ale nie moge znaleźć ;/

pzdr
=Wodzu=
rvn - świetna robota smile.gif
Zamieścisz może do pobrania styl ikonek? smile.gif
rvn
hmmmm widze ze sie komus podoba ;-)
zamieszcze go na forum jak skoncze tongue.gif
bo na razie mam tylko zrobione ikonki sieci i takie tam inne :]

pzdr
=Wodzu=
Jak tam postępy w pracy, kolego? smile.gif
rvn
Wolę nie zakładać nowego tematu, bo jest to tylko modyfikacja, więc daje tutaj wink.gif
(chociaż jeśli admini wyrażą zgodę to mogę go zamieścić w osobnym temacie tongue.gif)
screen:

nadal są tylko ikonki sieci, ale nie odczuwam potrzeby robienia pozostałych ikonek, ponieważ te ładnie się komponują z Silkiem wink.gif

download:

Załączniki

faynie
Też kombinowałem nad takimi ikonkami, takie coś mi wyszło:

rvn
Szkoda tylko, że zerżnąłeś je z mojego screena z 1 postu tongue.gif
choć nie wszystkie tongue.gif
Rudyy
Mam pytanko z kad wiaz taki pasek START jaki ty masz:-) Bardzo mi sie to wszystko podoba jak masz skomponowane:-) naprawde bajer :-) czy juz tu podane wszystko co jest potrzebne do zrobienia takiego pulpitu co ty masz?:-)

Z gory dzieki za odpowiedz :-)
=Wodzu=
@Rudyy
http://www.customize.org/details/42064
Rudyy
Dzieki wodzu :-) Fajna sprawa takei cos, a moglbys mi jeszcze napisac jak mam to wlaczyc po sciagneiciu na dysk? bo ja tam jakies pliki ale jestem zielony w tym.

Przepraszam za off topic. Ale gdzie indziej trudno by bylo o ten konkretny pulpit zapytac i wyjasnic.

Z gory dzieki za pomoc, i pozdrawiam!
Rudyy
hmm fajnie wsyztsko ladne itp. ale masz chyba male niedociagniecie w tym czarnym co? bo masz ustawione biale literki, na czarnym tle ale potem w kolejnej linijce ktora sie osobno wysle jest baile tlo i biale literki czyli nie widac co sie pisze, patrzylem na kod ale tam masz tylko ze jak np. zamieni sie na czarne to znow nie widac co jest pisane na pierwszej linijcce z czarnym tlem. co o tym sadzisz? czy to u mnie cos sie pochrzanilo, a u Ciebie pieknie dziala? jezeli u mnie cos sie zwalilo powiedz mi jak mzoesz jak to naprawic :-)

z gory dzieki

Ps. wsumie jzu sobie poradizlem co nei co, mam tylko maly problemgdzie w tym kodzie Laguna Azzuro Styled jest kod odnoszacy sie do godizny bo chcialbym zmienic jego kolor i wielkosc a nie moge go znalesc tongue.gif

Kra
QUOTE
hmm fajnie wsyztsko ladne itp. ale masz chyba male niedociagniecie w tym czarnym co? bo masz ustawione biale literki, na czarnym tle ale potem w kolejnej linijce ktora sie osobno wysle jest baile tlo i biale literki czyli nie widac co sie pisze, patrzylem na kod ale tam masz tylko ze jak np. zamieni sie na czarne to znow nie widac co jest pisane na pierwszej linijcce z czarnym tlem. co o tym sadzisz? czy to u mnie cos sie pochrzanilo, a u Ciebie pieknie dziala? jezeli u mnie cos sie zwalilo powiedz mi jak mzoesz jak to naprawic :-)

Też to zauważyłem, czy ktoś mógłby zamieścić poprawioną wersje? Ja sam nie wiem jak to zmienić :/
amon'
minimalizm jest pozorny, kończy się na oknie rozmowy..
a używając wszystkich mniejszych rozmiarów okna rozmowy w takim stylu przewijanie staje się czynnością częstszą niż pisanie, co...?
stivo
Zegarek to LClock smile.gif
EmiLio
Mozesz podac paczke twojego k.notify, bo bardzo mi się podoba. Twoje dzieło jest świetne

Oo i jeszcze jedno jak mozesz to dodaj paczke kStyle, bo jest świetna!!!
EmiLio
Mozesz podac paczke twojego k.notify, bo bardzo mi się podoba. Twoje dzieło jest świetne

Oo i jeszcze jedno jak mozesz to dodaj paczke kStyle, bo jest świetna!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.