Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozmowy na actio
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
MIREK1P
Witam. Proszę o poradę. Korzystam bardzo często z wtyczki Actio, dzwoniąc na stacjonarne bądź komórki. Przy rejestracji była informacja, że dostaję numer stacjonarny na który można dzwonić. Mam kompa wyposażonego w słuchawki z mikrofonem. Nie wiem dlaczego, ale nie można w żaden sposób zadzwonic. Za każdym razem kiedy próbowałem z komórki zadzwonić na ten numer słyszę sygnał zajętości. Czy jest ktoś kto mógłby mi poradzić co z tym fanciorem zrobić.Dzieki wielkie za pomoc.

Pozdr

MiraS
Olórin
Jest problem z wtyczką konnektową. W tej chwili jedynym rozwiązaniem będzie instalacja innego klienta SIP (np. X-Lite)
MIREK1P
QUOTE(Olórin @ 22.09.2006 - 15:02) *

Jest problem z wtyczką konnektową. W tej chwili jedynym rozwiązaniem będzie instalacja innego klienta SIP (np. X-Lite)

Dzieki wielkie. Przesiadam się zatem na X-Lite.
Pozdr
MIREK1P
QUOTE(Olórin @ 22.09.2006 - 15:02) *

Jest problem z wtyczką konnektową. W tej chwili jedynym rozwiązaniem będzie instalacja innego klienta SIP (np. X-Lite)


Ściągnąłem X-lite i chciałbym się dowiedzieć czy muszę się jakoś specjalnie rejestrować, czy mogę wykorzystać info z Actio, czy konnekta?
Olórin
Opis konfiguracji X-Lite znajduje się na stronie http://actio.pl/, nie jest wymagana dodatkowa rejestracja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.