Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Eksport listy kontaktów GG na serwe
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Metiu
Witam

Mam mały problem z eksportem listy kontaktów na serwer GG. W starszych wersjach konnekta pojawiało mi się okienko, że musze się najpierw połączyć z internetem (byłem połączony), by eksportować listę, a w najnowszej ciągle pokazuje "wysyłanie nie powiodło się". Jak temu zaradzić?

--
pozdrawiam
Metiu
werw0e
to wina serwerów gg!
na zwykłym gg też nie działa
Lukas77
Nie do końca tak jest, bo np. wczoraj nie mogłem pobrać/wysłać listy kontaktów na serwer GG korzystając z serwera z końcówką .90, natomiast po przełączeniu się na serwer .85 poszło od razu. I jeszcze żeby było śmiesznie dostałem wiadomości od ludzi sprzed ponad 24 godzin, które wcześniej do mnie nie docierały.
To pokazuje jakie sprwne są serwery GG... .90 Suckz, ustawiłem sobie na początku .85
arkadyjczyk
Mam inny problem. Jeżeli zapiszę jakieś informacje w kontakcie, np. email i go wyeksportuję na serwer a następnie pobiorę z serwera np. na innym kompie to nie pamięta tych ustawień. Jest to błąd czy tak ma to działać?
shw
czesc pol w konnekcie jest niestandardowych - tzn. sa one tylko w konnekcie, a w gg nie (tak mi sie wydaje - nie uzywam gg od roku) i to moze byc powodem...
arkadyjczyk
Email jest w Konnekcie i GG. Jeszcze pytanie. Mój status na www, np. na tym forum, jak mam włączonego Konnekta to ma być dostępny czy nie?
shw
jezeli masz WYLACZONE 'tylko dla znajomych' to jezeli jestes dostepny, to powinienes byc dostepny
Olórin
albo włączone tylko dla znajomych i odpowiedni numer gg bot'a sprawdzającego statusy(tego od gg.siedziba.pl) w liście kontaktów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.