Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status w tytule okna głownego
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
djarek
Cześć.
Da się może tak zrobić, żeby w tytule okna głownego konnekta mieć własny status i ewentualny opis?
mysior
QUOTE(djarek)
Cześć.
Da się może tak zrobić, żeby w tytule okna głownego konnekta mieć własny status i ewentualny opis?


o ile dobrze zgadłem o które dokładnie okno Ci chodzi to powinno pomóc dopisanie czegoś takiego: {("info")} w : Ustawienia -> Interfejs -> Okno główne
sprawdz czy o to Ci chodziło
djarek
Dobrze zgadłeś. :))) Działa i wystarczy samo {info}. Niestety nie działa przy statusie niedostępny.. Ale tego się chyba nie przeskoczy. :) W każdym razie dzięki.
Olórin
Ja takie coś mam już od dawna :]
mysior
QUOTE(djarek)
Dobrze zgadłeś. smile.gif)) Działa i wystarczy samo {info}. Niestety nie działa przy statusie niedostępny.. Ale tego się chyba nie przeskoczy. smile.gif W każdym razie dzięki.

podałem Ci dłuższą wersję wink.gif przydatną do samodzielnego kombinowania smile.gif
tak btw. Olórin daje takie ustawienie jakieś korzyści??
Olórin
Wiem jaki mam opis smile.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
Wiem jaki mam opis smile.gif

no tak, w sumie racja wink.gif takiej odpowiedzi właściwie się spodziewałem, tylko dziwi mnie jedna rzecz czy bez tego nie wiedziałbyś jaki sobie dałeś opis?? biggrin.gif
Olórin
QUOTE(mysior)
QUOTE(Olórin)
Wiem jaki mam opis smile.gif

no tak, w sumie racja wink.gif takiej odpowiedzi właściwie się spodziewałem, tylko dziwi mnie jedna rzecz czy bez tego nie wiedziałbyś jaki sobie dałeś opis?? biggrin.gif

a te wszystkie random statusy,kpiloty i inne... ?? tongue.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
QUOTE(mysior)
QUOTE(Olórin)
Wiem jaki mam opis smile.gif

no tak, w sumie racja wink.gif takiej odpowiedzi właściwie się spodziewałem, tylko dziwi mnie jedna rzecz czy bez tego nie wiedziałbyś jaki sobie dałeś opis?? biggrin.gif

a te wszystkie random statusy,kpiloty i inne... ?? tongue.gif


u mnie domyślnie wyłączone, bo statusy sam sobie wymyślam, a jak chce zobaczyć aktualny to po prostu kieruje myszkę na ikonkę Konnekta w tray'u wink.gif
ale masz rację, czasami i coś takiego się przyda smile.gif

P.s. a Kpilota nie używam, bo go jeszcze nie mam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.