Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Paris' Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Pryczek
Spodziewałem się wieży Eiffla laugh.gif A to Hiltonówna laugh.gif
@ndy
Ohyda bleee
psota
Chyba była jakaś piosenka o tytule "Różowe gadu-gadu", pasuje do tego tongue.gif
JakubG
Umiescic takie cos na forum dla piszacych inaczej :> (poklikasz itp;) ) i mamy 10tys nowych userow konnekta biggrin.gif
saCOOL
Chyba sobie jaja robicie. K powinien mieć jakieś ograniczenia wprowadzone, żeby nie można go było doprowadzić do takiego stanu biggrin.gif. Porażka..
psota
Ale jest ciekawe przez to, że jest takie inne smile.gif

EDIT:
Tak jak myślałem, zegarek na forum spóźnia sie o 15 min, jest 0:16, a nie 00:01.
jiobel.
Mi się podoba. Też sobie takie zrobię…
KoSiarzPL
Mi się nawet podoba. Jedynie okno rozmowy psuje całt wtgląd. Jest takie szare i ciemne :/ Powinno byc jasne i wesołe jak reszta smile.gif A i te ikonki na toolbarze wszystkie takie same. Może serduszka porobić w innych kolorach lub np ze strzałką? tongue.gif
ved
Mnie tez sie zaczyna podobac jak tak na to patrze teraz....I to mnie przeraza! :|


Istotny fakt: przy przerabianiu K na "to" Komp zawiesil sie 3 razy, a w koncowej fazie trzeba bylo zrobic pelen restart:D

Ale warto bylo!
Faktycznie wrzuce na jakies GG sweet fora:]
jiobel.
QUOTE(KoSiarzPL @ 27.09.2006 - 09:15) *
Mi się nawet podoba.
QUOTE(ved @ 27.09.2006 - 11:01) *
Mnie tez sie zaczyna podobac jak tak na to patrze teraz....I to mnie przeraza! :|

Używanie ironii w tym kraju jest niebezpieczne.
Hipoteza
Przesadzacie - jest cudne, i bosko słodkie, a że można od tych słodkości dostać mdłości, to co tam? A ja bym chciała takie z Britney, albo z Arką Noego tongue.gif
Chyba sobie zrobię
[Obawiam się, ze obawy mojego poprzednika są uzasadnione, więc dla tych co nie zrozumieli i zechcą pomyśleć o tym na serio - TO-JEST-ŻART!)
zhvir
a mi by sie może podobało gdyby zamiast tych cukierkoworóżowych zdjęć były kadry z jej filmu "One night in Paris" wink.gif
beosia
a fuuuj... paskudztwo ;> najbardziej znienawidzony przeze mnie zestaw kolorów tongue.gif nie mówiac już o Paris... gdy zobaczyłam okno rozmowy to jak nic pierwsze skojarzenie było z rozkładówką jakiegoś playboya czy innego penthousa (a może wampa :>)

Pozdrawiam ved... mam nadzieję, że nie wyeksploatowała się nadto tworząc ten styl <hihi>
KoSiarzPL
QUOTE(jiobel. @ 27.09.2006 - 11:12) *

Używanie ironii w tym kraju jest niebezpieczne.

Ironia ironią ale ten styl naprawde mógłby być popularny wśród pewnego grona osób (nie tak bardzo małego). Wystarczyło by nad nim troche popracować jeszcze.

Zapomniał bym dodać, iż styl ten jest ciekawszy od wielu zamieszczonych w tym dziale, które przedstawiają K + silk + 2 nowe ikony a największa zmiana to inna tapeta na pulpicie.
ved
QUOTE
Pozdrawiam ved... mam nadzieję, że nie wyeksploatowała się nadto tworząc ten styl <hihi>


jakies 15 minut tworzenia(nie wliczajac padow kompa:)
Moge udostepnic style :DDD

Zwlaszcza te sweet rozowe ikonki GG:) Powstaly z mysla o Euforii:)

Za jakis czas moze Miranda spotka sie z Tokio Hotel;-))
@ndy
@ved mam rozumieć że Ty to tworzyłeś na trzeźwo ?
John Cooper
Naprawdę śliczny styl !!!
W sam raz dla różowych landrynek tongue.gif
sasquacz
QUOTE(ved @ 27.09.2006 - 21:05) *

Powstaly z mysla o Euforii:)


wiedzialem ;] sweet
MikiMouse
Błech smile.gif
Pomysł ciekawy,ale ten styl zdecydowanie nie dla mnie tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.