Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1rstWAP - Idea odpowiada!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Simplex
Idea odpowiedziała mi na list z pytaniem o 1rstWAP (treść listu tutaj:
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?p=9074)
Oto treść odpowiedzi:
QUOTE(BOK Idea)
Witam,

Wyjasniam, operator sieci Idea nie podpisal zadnych umow na odbieranie SMS z zagranicznych bramek internetowych i przez to nie ma wplywu na ich dzialanie . Informuje jednoczesnie , ze zmiany w funkcjonowaniu naszej Bramka SMS mogly miec wplyw na dzialanie komunikatorow internetowych.
W chwili obecnej przywrocenie prawidlowej wspolpracy z Bramka SMS lezy w gestii dostawcy danego komunikatora. Operator sieci Idea nie wprowadzil zadnych utrudnien majacych na celu zablokowanie mozliwosci wysylania wiadomosci SMS poprzez komunikatory internetowe.

Uzytkownikom Idei i osobom z nimi sie kontaktujacymi proponujemy bramki SMS dostepne w serwisie www.idea.pl

Pozdrawiam,
Iwona Wojcik
Sekcja Reklamacji Technicznych

Czyli oni nic nie wiedza, nie ich wina. Ktos ma jakies sugestie co do zawartosci mojej riposty? smile.gif
shw
po 1 - moge sie mylic, ale ta bramka, to po prostu operator, tyle, ze udostepniaja bramke...
to nie jest takis skropcik napisany przez kogostam, ale cos troche powazniejszego. to tak, jakby nagle nie podpisalu umowy roamingowej (a raczej zauwazyli, ze takowej nie maja i zablokowali operatora)
tak mi sie wydaje...
Olórin
shw-ja bym powiedział że to nie jest operator(1rstwap) tylko czyjeś Centrum SMS

Ta obecna bramka już przejdzie, tylko żeby sie dało wyłączyć funkcje odpowiadania :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Simplex
A ja dalej nie wiem co mam im odpisac ;-)
(Jesli w ogole da sie cokolwiek sensownego odpisac smile.gif )
mysior
QUOTE(Simplex)
A ja dalej nie wiem co mam im odpisac ;-)
(Jesli w ogole da sie cokolwiek sensownego odpisac smile.gif )


postaram się w wkrótce coś wymyśleć, póki co jakbyś mógł to prześlij mi na mejla to, co napisałeś do BOKa też do nich wyślę, coś ewentualnie dopisze od siebie...

jak narazie jedyne co mi przychodzi do głowy, żeby im odpisać to: P........E S.Ę :!: :!: :!: smile.gif

(P.s. moja propozycja może być troszkę opóźniona, bo mam teraz mały remont i dostęp do kompa radykalnie mi zmalał... sad.gif ale postaram się coś spłodzić) smile.gif
Olórin
Myślę że warto by było poruszyć kwestię możliwości wyrzucenia z treści SMS'a "**Teraz mozesz odpowiedziec na tego SMSa - uzyj opcji Odpowiedz" !! To jest w nowej bramce najbardziej wkurzające!!!!!
Sija
QUOTE(Olórin)
Myślę że warto by było poruszyć kwestię możliwości wyrzucenia z treści SMS'a \"**Teraz mozesz odpowiedziec na tego SMSa - uzyj opcji Odpowiedz\" !! To jest w nowej bramce najbardziej wkurzające!!!!!


Era nie ma zamiaru wyrzucic reklam z sms'ow, to dlaczego Idea mialaby to zrobic?
Simplex
U Idei to nie są reklamy, tylko teksty w stylu "odpowiedz na tego SMSa w ciagu 10 minut" które wprowadzają w błąd odbiorcę, gdyż sprawiają wrażenie jakby były napisane przez nadawce, choć tak naprawdę są doczepione przez Ideę.
To ja już wolę reklamy z Ery - przynajmniej nie wprowadzają w błąd.
shw
QUOTE(BazylisZ)
Era nie ma zamiaru wyrzucic reklam z sms'ow, to dlaczego Idea mialaby to zrobic?

plus nie stosuje zadnych tokenow itp. to dlaczego idea to robi ? tongue.gif
nigdy nie lubilem i chyba nie polubie juz idei... no coz - taki lajf biggrin.gif
mysior
QUOTE(shw)
plus nie stosuje zadnych tokenow itp. to dlaczego idea to robi ? tongue.gif
nigdy nie lubilem i chyba nie polubie juz idei... no coz - taki lajf biggrin.gif


chociażby dlatego tongue.gif :
1. bo zupa była za słona sad.gif,
2. za darmo,
3. bo mają klientów w dupie
- można wymieniać powody bez końca smile.gif, ale i tak zupe przesolili i/lub nawet spieprzyli (i to za bardzo)
Sija
QUOTE(Simplex)
U Idei to nie są reklamy, tylko teksty w stylu \"odpowiedz na tego SMSa w ciagu 10 minut\" które wprowadzają w błąd odbiorcę, gdyż sprawiają wrażenie jakby były napisane przez nadawce, choć tak naprawdę są doczepione przez Ideę.
To ja już wolę reklamy z Ery - przynajmniej nie wprowadzają w błąd.


to tez jest jakas forma reklamy, w tym wypadku - ich bramki internetowej sms.
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(Simplex)
U Idei to nie są reklamy, tylko teksty w stylu \"odpowiedz na tego SMSa w ciagu 10 minut\" które wprowadzają w błąd odbiorcę, gdyż sprawiają wrażenie jakby były napisane przez nadawce, choć tak naprawdę są doczepione przez Ideę.
To ja już wolę reklamy z Ery - przynajmniej nie wprowadzają w błąd.


to tez jest jakas forma reklamy, w tym wypadku - ich bramki internetowej sms.

Zgadzam się z tobą!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.