Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Długie opisy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Loony
Więc mam taką sprawę:
używam Konnekta od pewnego czasu i jest to świetny komunikator. Teraz założyłem sobie nowy profil i widzę, że w nim mam opcję długiego statusu (razem z enterami). Szukałem w opcjach i nie bardzo znalazłem. Wie ktoś gdzie mogę ustawić długi opis?
Suchy
Chodzi Ci o opis pionowy? Wtyczka kZmieniacz (jak nie znajdziesz w dziale wtyczki, to wpisz w szukajce)
Loony
QUOTE(Suchy @ 27.09.2006 - 22:04) *

Chodzi Ci o opis pionowy? Wtyczka kZmieniacz (jak nie znajdziesz w dziale wtyczki, to wpisz w szukajce)

Działa pięknie! Wielkie dzięki wink.gif
Loony
Przepraszam za double posting, ale cóż tongue.gif

Więc teraz mam kolejny problem z tym związany, jaki ustawić wygląd opisów w oknie, żebym widział te pionowe opisy?
Spass
Czytaj FAQ.

http://faq.konnekt.info/opis.php
matej
Dołączam się do pytania, jednak mój problem jest ciut inny.
Kiedy robię sobie długi opis, to niby wszystko jest w porządku, jednak u moich znajomych w GG nie widać go całego, tzn. do jakiejś określonej ilości znaków widać go poprawnie, ale przy dłuższym opisie, Konnekt jakby ignoruje resztę. nie wiem czy napisałem dość jasno, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Pozdrawiam
Hipoteza
Spass, dowcip polega własnie na tym, że FAQ jest zablokowany od jakiegoś czasu (http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=9211&hl=FAQ - żeby nie było tongue.gif ), więc nie pomogłeś Loony
Suchy
@UP
Wtedy FAQ jeszcze działało.
saCOOL
QUOTE
protokół gg nie obsługuje opisów > 70 znaków
hash chciał powiedzieć, że to nie wina Konnekta, lecz samej sieci GG, więc to do nich zażalenia o zbyt krutki opis biggrin.gif..
Hipoteza
blink.gif uuups, no zonk, nie zerknęłam na datę. No tak, a chciałoby się powiedzieć komuś "czytaj uważnie" sierota ze mnie, chyba do kosza z tym, co?
matej
@hash
Dzięki za odpowiedź, faktycznie jest tak jak napisałeś, szkoda że nie zerknąłem wcześniej gdzie indziej zanim zadałem to pytanie:)

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.