Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tekst zamiast emota
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kamilesp
Moj problem z Konnektem polega na tym iz czasami zamiast emota pojawia mi sie sam napis... sytuacja dzieje sie tylko przy wiadomoscia otrzymanych. Dosyc czesto (ale nie zawsze) pojawiam mi sie np :> zamias odpowiedniej "buzki". Dodam jeszcze... iz emoty mam zaimportowane z gg a dokladniej z emoty.com_full_orginal_2.85.exe. Licze na jakies sugestie w czym tkwi problem smile.gif
Sija
moze w tym, ze masz "emoty zaimportowane z gg" ? jesli nie zdazyles jeszcze zauwazyc, to nie jest gg.
kamilesp
nie cytuj ostatniego posta, poza tym Sija raczej ma pojecie

blink.gif dzieki za podpowiedz... teraz dopiero zauwazylem ze to Konnekt a nie gg blink.gif

a teraz czekam na rady kogos kto jednak ma w temacie choc odrobine pojecia blink.gif
zhvir
heheh...

a więc albo popraw sobie plik emots.txt z twojego zestawu tak żeby był poprawnie obsługiwany przez Konnekta (jak to zrobić poczytaj sobie w dziale dot. tworzenia zestawów emotikon)

po drugie możesz ściągnąć gotowe zestawy emotikon dla gg z działu Dodatki -> Wygląd -> Emotikony

po trzecie nie strofuj moderatorów :>
kamilesp
nie cytuj ostatniego posta

smile.gif Wreszcie jakies konrety. Ale chodzi o to ... ze w wiekszosci przypadkow wszystko jest. Dlatego nie bardzo moge sobie wyobrazic dlaczego emot raz nie jest wyswietlany... a nastepnie kilkakrotnie jest. Wydaje mi sie ze gdyby to byl problem w samym emocie lub pliku tekstowym... to wogole by go nie wyswietlalo.
mariush
Dokładnie, mam to samo. Np. jak wpiszę <mruga> to raz się pokaże emota, a raz nie. Emoty mam z gg6.1 żywcem przeniesione z katalogu gg. Najdziwniejsze jest to, że nie ma reguły - albo wyświetli, albo nie. Nie denerwuje mnie to, ale dziwi wink.gif
zhvir
jedyna rada to poczytać dokładnie o tworzeniu zestawów emotikon w konnekcie a nastepnie sprawdzić w odpowiednim pliku emots.txt regułę dla danej emotki, która sprawia problemy i ewentualne poprawić regułę na taką która wyświetla emotke cały czas
Aragoris
Ja też mam emoty żywcem zdarte z GG i nie mam takich problemów – nigdy.

Proszę zauważyć, że w takim wypadku problem musi tkwić gdzieś „głębiej”.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.