Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber - problemy z autoryzacją.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
@ndy
Witam, wpisywałem się w innym temacie o błędzie jednak nic w tym kierunku nie zostało zrobione.

Owy problem jest z dawaniem i odbieraniem autoryzacji od czasu opublikowania kJabber'a w wersji 3.19.0. Wtedy został naprawiony błąd, który powodował wysyłanie pustych wiadomości gdy na pokładzie była wtyka pisaK. (Zapewne ktoś naprawiając tamtą ułomność zepsuł mechanizm odpowiedzialny za dawanie i odbieranie statusu.)

Teraz szerzej na temat problemu. Gdy otrzymam prośbę o wysyłanie swojego statusu (autoryzacja) to przy próbie potwierdzenia nic się nie dzieje(Chodzi o klikanie w komunikat jaki miga w K). Nawet gdy kliknę na kontakcie prawym mychy i wybiorę wysyłaj status to nic to nie daje. Sam komunikat o otrzymanej prośbie miga aż mnie ch*j strzeli i go nie wyłączę (K). Przy ponownym włączeniu konnekta i połączeniu się z siecią problem powraca...Można go rozwiązać zaznaczeniem ptaszka przy: "Automatycznie potwierdzaj autoryzację" jednak takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje. Wiadomo dlaczego.

Identyczny problem miała przynajmniej jedna? osoba.
Tym razem logów nie będzie bo od pewnego czasu nikomu nie dawałem autoryzacji a poprzednie logi z w/w zajściami zostały brutalnie wykasowane z dysku. (W tym temacie znajdują się log'i z takich samych sytuacji - są one jednak z przed 2 miesięcy)
Prosiłbym o podjęcie przez odpowiednie osoby odpowiednich działań dzięki którym owy problem zostanie raz na zawsze rozwiązany.



Dziękuję za uwagę.


--

W załączniku log z dzisiejszym zajściem.
jiobel.
Było, tak więc +1.
ved
+1
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.