Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kasowanie historii numerów komórki
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > SMS
luckyluk
Na początku zaznaczę, że szukałem pod hasłami "Problem z historią, historia" a także bezpośrednio na forum. Wyczyściłem całą historie, przeleciałem katalogi i wywaliłem co się dało. Niestety to nie działa. Prosze o wskazówki, gdzie są przechowywane numery telefonów. Zainstalowałem sobie konnekta, skonfigurowałem wtyczki i chcę go wyczyścic w 100%, żeby potem nagrać na CD i używać np. w szkole, u znajomego albo skopiować konnekta znajomym na kompa.

Z góry dzieki za odpowiedz.
luckyluk
Temat już nie ważny, poradziłem sobie. Plik z historią numerów telefonów nazywa się "mru", znajduje się w katalogu z profilem, czyli "profiles/nazwa profilu.

Ps. Mam zainstalowanego Konnekta z konfiguracją mojego profila i wtyczka KoreKtor 0.0.3.5 działa a jak tworzę nowy profil to wywala mi błąd nie do przejścia. Jedynym rozwiazaniem jest wywalenie w/w wtyczki z katalogu "plugins" i dopiero wtedy konnekt wstaje. Autorzy !!! jeżeli was to interesuje, chcecie swojego konnekta z moim cfg to moge przesłać.
dulek000
luckyluk: To normalne w KoreKtorze - ta wtyczka ma poważny błąd i nie działa. tongue.gif I nie proponuj przesyłania całej konfiguracji - bo jeszcze przypadkiem hasła prześlesz. wink.gif
luckyluk
dulek000 wiem o tym. Tylko dziwi mnie to że ma w konnekcie wtyczki takie jak: ggimage, gadacz, korektor i wszystko pięknie działa. Jak tworze nowy profil to konnekt wywala się przy uruchamianiu. Winowajcą jest wtyczka "korektor". Wchodzę do katalogu „profiles”, usuwam nowy profil, ładuje stary i konnekt razem z wtyczką "korektor" startuje bez problemu. Nie sądzisz ze to dość dziwne, że konfiguracja wpływa na prawidłowe działania w/w wtyczki. dulek000 samo usunięcie hasła i numeru+zapisanie zmian nie wystarczy ? Jeżeli tak to napisz w jakim pliku przechowywane jest hasło. Zaznaczę że wszystkie niepotrzebne pliki z katalogu profiles/user usunąłem.
zhvir
żeby wtyczka korektor działała na nowym profilu musisz najpierw zainstalować jakąś starą wersję wtyczki która nie robi krytyków np 0.0.3.3 (do ściagnięcia z tematu korektora) a następnie dopiero wersję 0.0.3.5. Wtedy wg mojego doświadczenia korektor będzie działał znakomicie. Powyższą procedurę należy stosować do każdego nowego profilu!
dulek000
Luckyluk: Masz rację - wystarczy wykasować hasła i zapisać zmiany.
luckyluk
Ok, dzięki za zainteresowanie, dzięki zhvir za poradę. Temat zamkniety.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.