Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiek userów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
trewq
Przeszukałem forum i nie znalazłem takiej proozycji. Teraz więc widzicie ten temat.


Całość wygląda w ten sposób. Na liście kontaktów mamy przeważnie osoby w różnym wieku. Zazwyczaj pamiętamy kto-jest-kim [who-is-who], ale przydałaby się jakaś pomoc w postaci możliwości wpisania daty urodzenia do profilu tej osoby [znaczy - to już jest]. Wiek byłby wyświetlany na liście kontaktów lub wybranym innym miejscu.

Do tego dochodzi informowanie o zbliżających się urodzinach jako kolejna opcja.
zhvir
informowanie o urodzinach -> wtyczka kBirth2
trewq
Czy kBirth2 wyświetla wiek na liście kontaktów? Bo o tym przede wszystkim jest ten temat.
GuZiK
Nie wyświetla. Jest zmiennaBorn ale...
zhvir
...ale chyba nie da się zmusić Konnekta do prawidłowego wyświetlenia daty urodzin a poza tym osoby urodzne przed 1 stycznia 1970 są dyskryminowane bo nie da się zapisać ich daty urodzin (wiek -2090 lat) :/

btw. dla tych którzy nie wiedzą: te zmienne o których mówimy można ustawić w ustawieniach -> interfejs -> formatowanie pól
żeby te opcje były widoczne musi być ustawiony stopień zaawansowania na co najmniej zaawansowany
Mucha
QUOTE
osoby urodzne przed 1 stycznia 1970 są dyskryminowane bo nie da się zapisać ich daty urodzin
Najpierw jak to przeczytalem to myslaem ze ci sie cos pomylilo... Ale faktycznie tak jest, warto by bylo to poprawic bo to bug.
trewq
Coś ktoś robi/zrobił, czy pomysł poleciał w otchłań niepamięci?
zhvir
tylko hao może to zrobić
psota
Data od razu mi sie skojarzyła z problemem roku 2038 tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.