Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czas w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Fantome
czy jest taka możliwość żeby w wyświetlanym czasie przyjścia wiadomości pokazywała się godzina razem z sekundami??
jęsli tak to jak to zrobić?? jeśli chodzi o programowanie to jestem zielony...
zhvir
nie da sie
Lady_A
Witam!

A jak ustawić, żeby ten czas się w ogóle pokazywał w oknie rozmowy? Przeszukałam wszystkie ustawienia i nie widzę takiej opcji.

Pozdrawiam
LooL
A istnieje moze jakas wtyczka która liczyłaby ile czasu mamy właczonego Konnekta ?
SkkF
kDodatki:
LooL
Dzięki SkkF, ale mozna jakos zrobic zeby info z kdodatki o czasie było np. w tolbarze, albo w dymku jezeli najedziemy na ikonke Konnekta ?
lukaszgl
Chyba nie ma takiej możliwości. Można za to podpiąć pod skrót z "k.Lawa". naciskasz kombinację i już widzisz.
mariush
Nie można.

EDIT: Nie można dać tego na belce ani nigdzie indziej - tylko kLawa jest rozwiązaniem.
stivo
QUOTE(Lady_A @ 4.10.2007 - 13:13) *

Witam!

A jak ustawić, żeby ten czas się w ogóle pokazywał w oknie rozmowy? Przeszukałam wszystkie ustawienia i nie widzę takiej opcji.

Pozdrawiam

Czy wyświetlana jest godzina zależy od stylu rozmowy, którego aktualnie używasz. Mimo wszystko nie spotkałem się ze stylem, który by tej godziny nie wyświetlał..
Mucha
To jak wyświetlany jest czas w oknie rozmowy zależy od wtyczek jakich używasz:
kIEView - czas bez sekund
kDuoView - dowolny format czasu, do ustawienia w konfiguracji
ani ta, ani ta - czas bez sekund
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.