Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Podczas przesylania opbrazkow i zdjęć z GG do konnekta.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Masza
Blad ten wyskoczyl, gdy znajoma osoba z listy przeslala mi zdjecie:

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the "GG.Connect" thread.
Information: can't read 0

inIM: 12(0x0 , 0x0)(30B) [GGimage->CORE]

Stack trace:
.000017FB strlen+0x00000026 [MSVCR71_7.10.3052.4]



Nastąpi zamknięcie programu!


i tak za kazdym razem....

konnekta aktualizuje na biezaco...
zhvir
jaka wersja wtyczki ggimage?
Masza
QUOTE(zhvir @ 30.09.2006 - 12:24) *

jaka wersja wtyczki ggimage?



0.2.4.8
zhvir
to spróbuj uaktualnić wtyczkę do wersji 0.2.5.11 (dostępna chyba przez kUpdate na centralce beta) i zobacz czy masz dalej ten błąd
Mucha
0.2.5.11 jest zintegrowana z KTP, nie polecam...
zhvir
nie używam ktp
nie mam żadnych problemów z 0.2.5.11 w przeciwieństwie do ostatniej oficjalnej czyli chyba właśnie 0.2.4.8
Mucha
Ta wersja dodaje ikonke wysylania obrazkow przez KTP (ktore czesto sypie krytykami) do kazdej sieci, mnie to denerwowalo wiec uzywam tej oficjalnej i dziala dobrze. W jakim formacie jest ten obrazek? Ile zajmuje?
Olórin
Stary, znany, nie poprawiony (chyba) błąd.
Aule
KTP sypie krytykami wcale nie tak często, tylko w jednym przypadku - po zakończeniu wysyłania. Udostępniłem źródła, jeżeli ktoś wie, od czego to może być, niech naprawi, mnie już to nudzi, nic złego tam nie widzę, wręcz siły nieczyste zaczynam podejrzewać o ingerencję, bo kto to widział, żeby pusta funkcja po zakończeniu wątku wywalała krytyka wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.