Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAway2
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
szpon
witam dzisiaj sobie wgrałem wtyczke kAway2 i nie pojmuje jej wogóle tzn troche tak ale nie zabardzo, wszedłem w ustawienia kAway2, Autoresponder i tam w polu odpowiedź wpisałem tekst i w porządku wyświetla się osobą ale jak osoba napisze do mnie to jej sie wyświetla ale jak napisze drugi raz to się nie wyświetla
czy da się zrobić tak że jak osoba napisze to żeby cały czas jej się tekst wyświetlał dopóku jakiegoś hasła nie wpisze tak samo jak z nie znajomymi tylko na kAway2:
i jeszcze jedno co to jest to Lustereczko
i w sekcji Autoresponder jest też kategoria Włączenie trybu away i wyłączenie i jest miejsce na wpisanie teksu, co się stanie jeżeli tez tam wpisze tekst

bardzo prosze o dobre odpowiedzi i takie żebym zajażył
z góry ogromnie dziękuje
dulek000
Hasło - nie da się.
Lustereczko - przekierowanie.
Co do trzeciego pytania - tekst tam wpisany będzie w zmiennej {msg}, w tekście autorespondera.
szpon
hasła się nie da zcyli jak ktoś do mnie napisze to tylko raz mu się ta wiadomośc wyświetli, nie da się tak że jak napisze do mnie osoba to żeby cały czas mu się wyświetlała wiadomośc którą napisałem tak w autoresponder

ale lustereczko nie jest tak bardzo potrzebne jak sądze bo ja nie znam sie na nim ale nic się nie stanie jak nie będę go używał
dulek000
Jasne, że da się - w "Minimalny interwał pomiędzy wysyłanymi odpowiedziami" ustaw 1.
szpon
dziękuje ci bardzo udało się
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.