Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: brak emotikonek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
myndoza
Ludzie i znawcy pomóżcie mi!!!!
Mam konekta od niedawna program jak dla mnie przewyzsza wszystkie inne komunikatory.Nieznam jeszcze wszystkich jego opcji ale nic naucze sie.Przejdzmy do rzeczy czy moze ktos wie czemu nie pokazuja sie emotikony wysylane z gadu gadu(7.5 z radiem) te podstawowe typu smile.gif :* sa ale te w <> pokazuja sie jako wyrazy a nie gify a jesli skopiuje to i wysle do nadawcy widze je w postaci animowanej dry.gif




Przepraszam jesli ten temat juz jest ale nie jestem dobry w szukaniu
Bede bardzo wdzieczny za pomoc
manieKMP
Sprawdź plik emots.txt w katalogu emot, których używasz, możliwe że nie mają one przydzielonego -jak tu napisać by było wiadomo o co mi dokłanie chodzi- takiego znacznika by po wpisaniu go został wyświetlony dany(a) gif/emota (w pliku emots.txt przykład dla <brawo> będzie wyglądał tak "<brawo>","oklasky.gif","_oklasky.gif")
zhvir
poczytaj najpierw ten temat:
http://faq.konnekt.info/emots.php

potem wejdz do działu na forum poświęconemu zestawom emotikon
myndoza
juz wiem co jest grane to to przez to ze wiadomosci byly wysylane ze szmelcu-szmelcu(gg)
widocznie ono inaczej koduje emoty
martinii
Witam,

Mam podobny problem. Zauwazylem takze, ze emotki dochodza do mnie w trybie tekstowym tylko z oryginalnego gg. Jednak na AQQ przychodzily normalnie... Wiec nie do konca to chyba wina GG? Teraz dana emotka wyslana od kolegi z AQQ (ale w sieci gg) wyswietla sie dobrze, a ta sama wyslana z najnowszego gg wyswietla sie w trybie tekstowym :/ Jakies pomysly na rozwiazanie tego problemu?
Rafit
Mam ten sam problem. Emoty w <> wysyłane od innych pojawiają się jako tekst.
Chociaż co najśmieszniejsze jak wejde na GG na drugi numer i sobie wyśle to się pokazują normalnie...
I jak wysyłam z konnekta to są OK.
A jak ktoś wysyła to mam <tekst>

martinii z tego co napiałeś to wychodzi, że nowe gg blokuje coś i nie wysyła dobrze emot.
Bo ja mam na dysku poczciwe stabilne 6.0 i mi emoty się pokazują a jak znajomy wysyła z najnowszego kicha..
ciaastek
w Notify pojawiają się kodowe odpowiedniki tych znaków... czyli zamiast "<" i ">" są #jakieścyferki
Lwiczek
A dodatkowo jeszcze zauważyłem, że przed wysyłanym obrazkiem nowe gadu wstawia:
QUOTE
&#-96;


[przynajmniej ja ostatnio zacząłem dostawać przed obrazkiem wiadomość takiej treści...
qwer0
Heh.. Mam to samo. Przed obrazkiem wyslanym z najnowszego gg pojawia sie "&#-96;", i nie dochodza emotki, tego typu "<text>" :/
Wie ktos jak temu zaradzic?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.