Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt sam wysyła wiadomosci :\
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
fritz
Witam.

Jak napisalem w temacie ostatnimi czasy dzieje mi sie cos takiego..
Rozmawiam z kims i nagle moj rozmowca dziwi sie, ze cytuje jego odpowiedzi, albo innym razem rozmawiam z jedna osoba, a tekst przez nia napisany zostal wyslany do drugiej. I tu zdziwienie drugiego rozmowcy "okna wstawiacie?" :?

Poza tym jakis czas temu tez mialem sytuacje, ze program sam zaczal mi wysylac smsy z archiwum.. a dzisiaj przy wysylaniu klucza publicznego wlaczyl mi sie token idei tak jakby probowal wysylac smsa.

Czy komus zdarzaja sie podobne problemy?
Olórin
co do drugiej kwestji to włącz nie zostawiaj wiadomości w kolejce(czy cos takiego) w konfiguracji, a co do pierwszego problemu to jest raczej wina serwerów gg
fritz
Apropos smsow - zaznaczylem ta opcje. THX biggrin.gif

Natomiast jesli chodzi o autoodpowiadanie, nie jestem przekonany, czy jest to wina serwera GG. Wiem, ze dzialanie serwerow daje wiele do zyczenia, ale jak mozliwe jest zeby w trakcie rozmowy serwer powodowal, ze automatycznie to co napisal ktos do mnie idzie jako odpowiedz do niego. W trakcie korzystania z GG cos takiego mi sie nie przytrafilo..
Olórin
Może kiedy są przeciążone powstają takie anomalie.
GG łączy sie z hub'em a następnie z zapodanym przez niego serwerem, jak sie nie uda to daje niedostępny, a K próbuje sie połączyć pokolei z serwerami gg(jak na liście w konfiguracji) i może udaje mu sie połączyć z takim serwerem

Mógłbyś nam podać(o ile jesteś w stanie) z którym serwerem połączony był K kiedy powstawało to zjawisko?? byćmoże to wina jednego serwera(inne są dobre).

Ja spotkałem się z takim czymś raz(niepowiem kiedy bo niepamietam) ale problem pojawiał sie już wcześniej sad.gif
Lukas77
Co do wysyłki smsów to kiedyś mi sie zdarzyło że pomimo opcji "Nie zostawiaj w kolejce..." konnekt zaczął wysyłać smsy. Może zostały one w archiwum po padzie programu, ale coś takiego się jednak stało... Mój kolega po powrocie z wakacji włączył komputer i nagle ludzie do niego dzwonią o co mu chodzi, żona w kuchni dostała wiadomość, że spotkają się w pizzeri o 21:00... itd.
Myślę, że w jakiś skrajnych sytuacjach konnekt wysyła smsy nawet z wyłączoną opcją "Nie zostawiaj..."
Olórin
opcja nie zostawiaj NIE KASUJE smsów w kolejce!!!! jak nie zapisuje to skąda ma wysyłać ?? z kolejki!! po zaznaczeniu tej opcji należy wczyścić kolejkę!!
fritz
QUOTE(Olórin)
Mógłbyś nam podać(o ile jesteś w stanie) z którym serwerem połączony był K kiedy powstawało to zjawisko?? byćmoże to wina jednego serwera(inne są dobre).


Niestety, nie potrafie powiedziec na ktorym serwerze bylem, ale jesli przydarzy mi sie jeszcze cos takiego na pewno dam znac:)
BadTime
dobry
ja mam cos innego, K mi sie ciale rozlacza dzis. czy macie/mieliscie cos podobnego?
Sija
QUOTE(BadTime)
dobry
ja mam cos innego, K mi sie ciale rozlacza dzis. czy macie/mieliscie cos podobnego?


serwery GG prawdopodobnie...
Puma
QUOTE(BadTime)
ja mam cos innego, K mi sie ciagle rozlacza dzis. czy macie/mieliscie cos podobnego?


Przy przeciążonym łączu to tak robi :cry:
BadTime
to bylo cos innego, ale dodam jako osobny topic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.