Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty na liście jako nieznajomi
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Robertinho
Witam,
Przyznam że trudno mi sprawdzić czy taki temat już został poruszony bo ciezko jest wymyslić odpowiednia fraze do szukania. Dział chyba wybrałem nienajgorzej.
Problem jest nastepujacy, mam recznie dodane do listy dwa kontakty. Piszac jako pierwszy do nich otrzymuja oni wiadomosc natomiast odpowiedz przychodzi w taki sposob jakbym ich nie mial na liscie.
Tak jakbym otrzymywał wiadomosc od nieznajomego, na pasku jest tylko numer ktory oczywiscie zgadza się z tym ktory został dodany do kontaktow.
Czym to jest spowodowane i jak to poprawić?
Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
zhvir
może to być spowodowane tym że zapisując kontakt nie podałeś żadnych szczegółów oprócz numeru... poza tym dość nieprecyzyjnie opisałeś problem
Robertinho
Coż więcej moge napisać. Dodatkowo na liście na samym dole pojawia się wpis i jako nazwa podany jest numer osoby z ktora rozmawiałem, obok ikony jest niebieskie "coś".
Jesli chodzi o szczegoly to z listy mam wybrana siec GG, wpisany numer oraz podana ksywa. WYswietlana jako ksywa.
Mucha
to niebieskie cos to wykrzyknik na niebieskim polu tak? tzn ze konnekt uwaza ze nie masz tej osoby na liscie, czy na pewno wpisujesz numery tych osob w odpowiednie pole (po prawej od nazwy sieci)? mozesz jeszcze sprobowac kliknac na ta "tymczasowa" osobe i dodac ja do listy, zobacz czy to zadziala. innych pomyslow nie mam, jak to nic nie da to pozostaje reinstalacja konnekta.
Olórin
Reinstalacja nie jest rozwiązaniem problemu. To tak jakby po przebiciu koła w samochodzie, w serwisie powiedzieli Ci abyś kupił nowy samochód...

Powodem tego zachowania może być jakaś wtyczka, lub np. zbędna spacja w polu identyfikatora.
Trial
hejka smile.gif


wszystko fajnie....
u mnie to jest standardowo co jakis czas i moglbym powiedziec zawsze ...
i jedyny sposob to restatr konnekta, ladnie zapisac kontakt z danymi oczywiscie, restart konnekta i po klopocie smile.gif
oczywiscie nie zapomnij ZAPISAC danych to jest wazne....


p.s. programista / developer zniesie wiecej i nie upomina sie o to co powinien
w tlumaczeniu na polski smile.gif
klient co malo zaplacil najwiecej wymaga a ten klient co przeplaca wymaga nie wiele smile.gif
prawda zyciowa - zero przesadow - tak jest :-(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.