Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pomysl na....
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
iKs
Witam.

Wydaje mi sie ze wpadlem na calkiem niezly pomysl. Mianowicie chodzi o to aby glowne okno konnekta, a takze ( jesli sie da ) okno rozmow mozna bylo minimalizowac/chowac w ten o to sposob.

kilk ( prosze sie nie smiac )

Co wy o tym sadzicie ?
Mucha
Duzo by to pamieci zarlo
Lwiczek
Włącz dokowanie to się lista kontaktów będzie chować...
iKs
Ale zeby dzialalo na takiej zasadzie jak pasek startu "wlacz autoukrywanie paska".... Po najechaniu na krawedz monitora wyjezdza smile.gif

Mucha w dzisiejszych czasach min to 1 GB ramu. Wiekszosc ludzi zaczyna gonic te minimum. Wychodzi vista...., nowe gry itp etc.

Wydaje mi sie ze jest to niezly pomysl. Zwlaszcza dla osob ktore cenia sobie porzadek i funkcjonalnosc.

Tak w ogole to kto by chcial to by mial prawda ? smile.gif
gilek
ten, co by miał za mało pamięci to by sobie to wyłączył ;p ja na przykład bardzo chętnie bym czegoś takie używał.
Mucha
QUOTE(gilek @ 12.10.2006 - 17:39) *
Mucha w dzisiejszych czasach min to 1 GB ramu. Wiekszosc ludzi zaczyna gonic te minimum. Wychodzi vista...., nowe gry itp etc.
Nie naleze do tej wiekszosci, mam 256MB co mi w zupelnosci wystarcza do tego co potrzebuje. Fajnie ze zaleta konnekta jest to ze jest malo pamieciozerny i wolalbym zeby tak zostalo.
Jako opcja: OK, dla mnie zbedne, ale tym co lubia graficzne pierdolki moze sie spodobac
iKs
Mysle ze jest to jeden z lepszych pomyslow na funkcjonalnosc. Dodatkowo wtyczka "zakladki" i mamy pelen luksus smile.gif

Konnekt nie przeszkadza w pracy. Wszystko mamy pod reka... szybko i latwo.
Olórin
Mucha - a co niby miałoby ram zżerać? Przesuwanie okienka? Nie żartuj...
iKs
Zalezy jakie... jesli ma byc plynne to tak, ale jesli byloby szybkie bez zadnych animacji to raczej male prawdopodobienstwo zeby tego ramu zzeralo duzo...

Czyli uwazacie ze pomysl dobry ?
Moze jest ktos chetny do zrobienia czegos takiego :>
mariush
Choćby i sie kręciło, to i tak by ramu dużo nie jadło tongue.gif Popatrz choćby na AveDesk czy coś w stylu MobyDocka - max. 1MB ramu przy animacjach. Mnie by się to podobało, ale wystarczyłaby mi możliwość zmniejszenie obszaru wpisywania tekstu w oknie rozmowy..
zimaq
Coś a'la konsola w Quake'u? Jestem za! ;-)
[ tilda happy.gif ]
iKs
Dokladnie tak... wykorzystanie bocznych, gornych krawedzi monitora smile.gif
Sad
To prędzej chyba procek zjada niz pamiec! Jesus Christ!
iKs
biggrin.gif Sad... prawda

Moze jednak niech takie cos powstanie, a dopiero pozniej bedziemy sie zastanawiac ile i czego zzera ( moj konnekt polyka 18 mb )

Tak czy siak !!!! pomysl wart przemyslenia smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.