Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z wtyczką kjabber
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
andriusza
Witam, mam problem z w/w wtyczką, nie chodzi o to że sie nie mogę połączyć z chrome.pl tylko o to, że po np jakiś 10-20 minut Konnekt mi znika w ogóle z traya, a jak wyłączę tą wtyczke to konnekt chula. Ma ktoś jakieś propozycje co mam zrobić by się tak nie działo?
zhvir
proponuję załączyć logi ze zdarzenia (temat o tym jak zrobić takie logi znajdziesz na forum) bo jak to ktoś kiedyś trafnie ujął (cyt:) "nie zatrudniamy jeszcze jasnowidzów"
andriusza
problem jest tego typu, że nie mogę znaleźć odpowiedzi "jak robić logi", " tworzenie logów" etc. Zawszę dostaje odpowiedz "nic nie znaleziono", może by warto takie coś umieścić w FAQ -> bo tam też nie ma.
dulek000
Doprawdy? "Jak i dlaczego załączać logi?".
andriusza
QUOTE(dulek000 @ 14.10.2006 - 14:35) *

Doprawdy, dzięki, ale nie miej mnie za idiotę, naprawdę szukałem, ale nie przyszło mi do głowy, że może ten temat być w pomocy, myślałem że jest w FAQ. Dobra nieważne.
Dołączam logi, są świerze, bo tamte wywaliłem. Znowu mi ikonka, zreszta nietylko ikonka znikła, bo na liście procesów rownież nie ma konnekta. Dołączam dwa logi, bo nie wiem w którym jest odpowiedz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.