Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nieodświeżane opisy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Leone
Mam na liście kontaktów osobę, przy której "nie odświeżają" się opisy. W praktyce, wygląda to zazwyczaj tak, że ta osoba jest niewidoczna, ma jakiś opis. Potem jej status zmienia się na niedostępny/niewidoczny bez opisu i konnekt to dobrze wyświetla. Ale przy ponownym włączeniu, znów pojawia się ten opis co był, chociaż w rzeczywistości ta osoba go już nie ma.
Jestem pewny że nie ma, bo sprawdzałem łącząc się przy pomocy komunikatora gadu-gadu. Tam wszystko wygląda dobrze. I tylko w konnekcie jest ten błąd. Ta osoba napewno nie ma mnie w ignorowanych, czy nie włączyła ukrywania obecności przede mną.

Problem zauważyłem przy jednej osobie, nie wiem czy tylko przy niej się pojawia, czy przy innych. Jest jakiś sposób na naprawienie tego?


-EDIT-

przyjdzałem się bliżej problemowi - zaraz po uruchomieniu konnekta, jeszcze przed połączeniem się z jakąkolwiek siecią, cześć kontaktów ma opisy, a część nie. Między innymi ma opis ta osoba, której później on nie znika (a powinien). Może trzeba wyczyścić jakąś pamięć w konnekcie?
Mucha
wtyczka StatuseK->czyszczenie opisow, w mojej sygnaturce masz link
Leone
dzięki, działa bardzo dobrze smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.