Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [BŁĄD] Zły profil
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KoSiarzPL
Nie jest to krytyk, tylko bląd w Konnekcie.

Jeśli mamy dwa profile A i B. Ostatnio mieliśmy uruchomiony profil B i przy następnym uruchomieniu uruchomił by sie B. Jednak uruchamiamy Konnekta z parametrem profil podając profil A. Pobieramy aktualizację i pyta sie nas o restart, wybieramy tak i lądujemy w profilu B!
Sija
jesli to nie jest krytyk to po co piszesz to w dziale "bledy krytyczne" ?
atol
chyba pisze dlatego ze nie ma działu o bugach samego K a nie tylko wtyczek takich jak np: gg czy tlen
KoSiarzPL
Dokładnie tak. W gąszczu powtarzających się pytań "mam problem ...", "jak ..." ten temat zostanie zapomniany. Nie wiem czy zauważyłeś ale to forum też nie jest odpowiednie na ten temat bo ja nie mam "problemu", zgłąszam tylko buga. Jeśli chcecie by tego typu posty ginęły w otchłani to wasza sprawa tylko po co w takim razie w ogóle je pisać?
Mucha
A czy raportowanie bledow dot samego K ma sens? Wersja .137 wyszla ~roku temu. Tak jak do zlej kolejnosci przyciskow (Anuluj,Zastosuj,OK) tak i do tego jedyne co pozostaje to przyzwycaic sie.
atol
forum zostało przeorganizowane ale znaleźliśmy bug smile.gif
KoSiarzPL
QUOTE(Mucha @ 17.10.2006 - 00:03) *

A czy raportowanie bledow dot samego K ma sens? Wersja .137 wyszla ~roku temu. Tak jak do zlej kolejnosci przyciskow (Anuluj,Zastosuj,OK) tak i do tego jedyne co pozostaje to przyzwycaic sie.

E? Do innej kolejności przycisków można sie przyzwyczaić ale jak można sie przyzwyczaić do błędnego działąnia programu? Kupujesz golarkę, która nie działą i co przyzwyczajasz się że ona nie działa i z niej korzystasz? Poza tym kiedy najlepiej zgłaszać błędy: podczas prac nad nową wersją czy tuż po wydaniu? Musze podpowiadać?
Mucha
To blad tej samej rangi, da sie z tym zyc ale wypadaloby poprawic. Jesli potrzebujesz porowanania: kupujesz golarke ktora zle dziala, ale uzywasz jej bo nie ma lepszej.
QUOTE(KoSiarzPL @ 17.10.2006 - 19:25) *
Poza tym kiedy najlepiej zgłaszać błędy: podczas prac nad nową wersją czy tuż po wydaniu? Musze podpowiadać?
Czyli tego tematu nie powinno byc, a wszystkie bledy powinno sie raportowac jak (jesli wogole) wyjdzie 0.7. Aha.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.