Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Auto zmiana statusu podczas uruchamiania porgramow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
BadTime
mysle ze przydla by sie konfigurowalna opcja zmiany zarowno statusu jak i podpisu, kiedy np wlaczam dany program. dobrym przykladem jest wlaczanie jakies gry i wtedy konnekt stawalby sie niedostepny i dodawal info np "nie ma mnie, gram sobie".
case
QUOTE(BadTime)
mysle ze przydla by sie konfigurowalna opcja zmiany zarowno statusu jak i podpisu, kiedy np wlaczam dany program. dobrym przykladem jest wlaczanie jakies gry i wtedy konnekt stawalby sie niedostepny i dodawal info np \"nie ma mnie, gram sobie\".

tak trudno zrobic to recznie?
BadTime
nie, oczywiscie ze nie, ale taka opcja bylaby dosc uzyteczna IMHO.
cRoMo
Pomysl juz taki kiedys byl, o ile dobrze pamietam bylo to przy okazji dyskusji nad k.pilotem lub poprzednikiem.
Olórin
nowy k.pilot będzie ma funkcje pobierania napisu z aktywnego okna(albo z listy tak jak w as w gg), niestety są z nim problemy i winthux musi się z nimi uporać smile.gif
KOSMOS
W "Messenger" jest opcja podczas uzywanie"pełnoekranowej aplikacji" zmienia status.
Poke_
Tak, to bylo by dobre - w momnecie wlaczenia pelnoekranowego DX.
pienio
jestem za.
i niby nie trudno zmieniac recznie, ale czemu nie.
tym bardziej ze przeciez nic nei bedzie zmuszac do korzystanie z tej opcji.
nie bedzie, prawda? smile.gif
lucas_mcs
ja tez ZA wink.gif pamietam ze byl taki progs to w IRC'u/ICQ zmienial status i jeszcze sciszał/zamykal winampa jak sie jakas gierke odpalało
Olórin
najlepiej jakby dalo sie zaprogramowac ze jak odpale vplayera to mi daje opis [dnd] movie... a jak jakas gierke to [dnd] gram..., itd. biggrin.gif
nix
probuje dodac do K.Notify opcje nie wyswietlania powiadomienia podczas wlaczenia czegos fullscreen... tyle ze nie wiem jak to skutecznie zrobic... moze ma ktos jakis pomysl?
nix
jakies rozwiazanie zrobilem tyle ze nie jestem pewien czy na kazdym os pojdzie... na xp dziala... testy pokaza czy na innych tez :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.