Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie wkleic pliki ze stylu CSS
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
supik
Witam !
Sciagnalem sobie plik z ten strony a mianowicie :
http://www.konnekt.info/katalog/kieview/style_css/2706.html
Gdzie mam wkleic te pliki by w oknie rozmowy był ten styl CSS
probowalem go skopiowac do folderu THEMES ale w menu kstyle nie bylo go do wyboru.
Prosze pomozcie bardzo mi na tym zalezy.
Z gory thx
Suchy
http://faq.konnekt.info/style.php
sunniva
Podany link przez Suchego nie chce działać : ( a jestem w podobnej beznadziejnej sytuacji... sądziłam, że jak wrzuce do themes to będzie działało i w ogóle, ale tak wcale nie jest. Po wł/wył programiku wcale w kstyle nie mogę ustawić tego co sobie ściągnęłam i wrzuciłam do katalogów.
*robi oczka niczym kot w Shreku*
pomoże mi ktoś?
Z góry wielkie dzięki.
sunniva
Nikt nie wie dlaczego? Nikt mi nie może powiedzieć cóż mam zrobić?
zhvir
bo to sie robi w ustawieniach OKNA ROZMOWY a nie kStyle!!!
sunniva
No dobra, to w oknie rozmowy w ustawieniach wybrałam plik css i nic... wł/wył komunikator też nie przynosi efektu. : (

P.S. nie krzycz na mnie, FAQ nie działa, a ja pierwszy raz w życiu mam to cudo włączone, znajomi zachwalali, a tlen się sypał non stop.
zhvir
więc skoro faq nie działa (mam nadzieje że to przejściowe kłopoty) to po kolei (na przydkładzie stylu clear podanego w pierwszym poście)

1. ściągasz plik zip ze stylem
2. wypakowujesz wszystkie pliki do katalogu konnekt/themes (wsystkie tsy wink.gif)
3. wchodzisz w ustawienia -> interfejs -> okno rozmowy
4. jak chcesz to zaptaszkowujesz wszystkie możliwe opcje a zwłaszcza "używaj styli css" "dopuszczaj lokalne style css" (możliwe że jeśli używasz schematu kStyle to musisz odznaczyć opcję "używaj pliku css z aktywnego tematu kStyle")
5. wybierasz pożądany styl okna rozmowy czyli plik css (w tym przypadku clear.css lub clear-girl.css jeżeli chcemy nacieszyć oczy niezłym widokiem)
6. Klikasz zastosuj i ok
7. Powinno działać (od razu, po restarcie lub przeładowaniu okna rozmowy tj. PPM -> wyczyść okno -> poprzednia rozmowa)

i wcale nie krzycze tongue.gif
atol
spokojnie już tłumacze:

Jesteś w konfiguracji, w wykrzyczane masz że w Oknie rozmowy powinno być.

Musisz mieć "zaptaszakowane":
Używaj styli CSS

wybierasz odpowiedni styl css, wybierasz zastosuj i teraz laboe odświerzasz okno rozmowy lub robisz restarta K i powinno działać

sunniva
Jesteście kochani : D dzięki wielkie, teraz działa jak należy, ale czy tylko okno rozmowy można zmienić czy listę kontaktów też?

Wybaczcie za te pytania, ale sądziłam, że pójdzie mi znacznie prościej, kiedyś sama się bawiłam w robienie skinów, ale to do gg...
Hipoteza
Dp listy kontaktów możesz użyć wtyczki TłoK
karolll
"2. wypakowujesz wszystkie pliki do katalogu konnekt/themes (wsystkie tsy wink.gif)
3. ...
4. ...
5. wybierasz pożądany styl okna rozmowy czyli plik css (w tym przypadku clear.css lub clear-girl.css jeżeli chcemy nacieszyć oczy niezłym widokiem)"
[/quote]

MAM PYTANKO CZY TE PLIKI KTORE WYPAKUJE MUSZA MIEC ROZSZEZENIE "CSS" BO JA TAK ZROBILEM JAK OPISALES W PUNKTACH I NIC NIE DZIAłA TZN. WYPAKOWALEM I NIE MA TAM TAKICH PLIKOW sad.gif TAKICH JAK np. clear.css

LICZE NA SZYBKA ODPOWIEDZ wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.