Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy mam mnie na liscie
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
blanka
czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy ktos ma mnie na swojej liscie ?? (chce sprawdzic czy moj kolega ma mnie na liscie tak zeby on o tym nie wiedzial)
bardzo potrzebuje odpowiedzi! sad.gif
atol
kDodatki pomogą jeżeli chodzi o gg.
Ventrue
Wtyczka GetToKnow
Mucha
Dla GG: wtyczka SeleKcja.
blanka
dzieki :*

jeszcze male pytanko..gdzie moge pobrac ktoras z wtyczek ktore podaliscie?
atol
centralka, kplugins, forum trzeba tylko poszukać wink.gif
zhvir
funkcja SZUKAJ na forum
Katatsuky
A czym sie roznia te dwie wtyczki (Selekcja od GetToKnow)? Uzywam GetToKnow...
Mucha
GetToKnow wyszukuje ci osoby ktorych NIE MASZ na liscie, SeleKcja pokazuje ci czy osoby ktore MASZ na liscie maja na swojej liscie Ciebie.
narta
użylam wyzej wymienionej wtyczki i na calej liscie pojawily mi sie hmmm czerwone zielone i gdzie niegdzie zolte male trojkaciki tongue.gif nad kontaktem i pod kontaktem w sumie i nie mam pojecia o co chodzi tongue.gif mialy byc jakies plusy i minusy a nie widze takich ;( co one oznaczaja?
Mucha
zielona = ma cie na liscie
zolta = nie wiadomo
czerwona = nie ma cie na liscie
A masz liste "jednolinijkowa" (opis obok nazwy kontaktu, bez zawijania)? Jesli nie to musisz na to przestawic (ustawienia->lista kontaktow->Obok nazwy)
siema
QUOTE(Mucha @ 7.12.2006 - 03:27) *

zielona = ma cie na liscie
zolta = nie wiadomo
czerwona = nie ma cie na liscie
A masz liste "jednolinijkowa" (opis obok nazwy kontaktu, bez zawijania)? Jesli nie to musisz na to przestawic (ustawienia->lista kontaktow->Obok nazwy)

Zrobilam tak jak piszesz ale wcale nie mam tych trojkącików przy kontaktach tak jak powinno byc.Moze jeszcze trzeba cos ustawic?
Mucha
Wtyczka nie dziala ze SprzataczKa, wlasciwie to nie wiem w czym problem bo slabo opisalas, daj jakiegos screena.
siema
QUOTE(Mucha @ 23.12.2006 - 08:30) *

Wtyczka nie dziala ze SprzataczKa, wlasciwie to nie wiem w czym problem bo slabo opisalas, daj jakiegos screena.

Dzięki ale już sobie poradziłam smile.gif
Sunbeam
sluchajcie,a ta wytczka na 100% jest dobra? tzn chodzi mi konkretnie o kolor zielony,czyli ze ktoś ma mnie na liście... czy to na 100% jest prawda??
Mucha
Zdarzają się błędy protokołu gg, ale wtyka jest skuteczna w 95% przypadków.
Sunbeam
aha to spoko... pytalam,bo po prostu dana osoba mowila,ze nie ma mnie na gg a teraz patrze i obok jej nr. jest kolor zielony... i to po prostu mnie zaskoczylo... i jak byla ta osoba dostepna to byl zielony kolor,teraz znikl na zolty,dziwne....
stivo
Nie wiem czemu, ale u mnie SeleKcja nie pokazuje trójkącików tylko znaczki: + - ?



---------EDIT--------
@keeveek (post niżej): Dzięx!
keeveek
masz starą wersję, ściągnij najnowszą ze strony Muchy
Lady_A
QUOTE(keeveek @ 31.12.2006 - 13:06) *

masz starą wersję, ściągnij najnowszą ze strony Muchy


Witam!

Chciałabym zapytać o plik plug.pas, o którym na stronie wspomniano. Nie mam tego pliku, powinnam go utworzyc? Jeśli tak, to gdzie?

Pozdrawiam
blanka
mam selekcje smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.